Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

Proprietate unica teren retras, cu multa intimi ...

Cicârlău

12.087 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

17.000 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Teren 866 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Cicârlău

866 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

22.500 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 800 mp Cicarlau, Central ...

Cicârlău

1.543 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

44.000 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

In localitatea Merisor, teren intravilan, aproa ...

Merișor

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.900 €
/ lună 27.08 € / mp / lună

Teren pentru casa sau ca Investitie

Ilba

La ~5km distanță

698 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Teren 14500 MP in Sabisa langa Soseaua Principa ...

Săbișa

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

15 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

12 parcele de Teren cu autorizatie de construir ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 29.09 € / mp / lună

Teren zona deosebita, Tautii Magheraus, 1100 mp ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

49.900 €
/ lună 17.21 € / mp / lună

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună 36.46 € / mp / lună
3.650 €

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.975 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Zona DruRelax, spatiu de inchiriat, 83 mpc, vit ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

80 mp utili
2025
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

4.500 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren generos pentru investitori, Tautii Magher ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

16.300 mp teren
2E
Agenție

3 zile în urmă
2

39.900 €
/ lună 48.07 € / mp / lună

Tautii Magheraus (zona Dura) teren intravilan, ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

830 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

39.999 €
/ lună 31.20 € / mp / lună

Tautii-Magheraus Teren intravilan de vanzare, 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.282 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

143.500 €
/ lună 35.88 € / mp / lună

Teren intravilan situat in zona rezidentiala 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

158.875 €
/ lună 25.63 € / mp / lună

Teren intravilan Tautii Magheraus pentru constr ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan Tautii-Magheraus, S ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

868 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

27.000 €
/ lună 29.22 € / mp / lună

Apa Sarata Teren de vanzare cu deschidere la pa ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

924 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.900 €
/ lună 34.99 € / mp / lună

Tautii-Magheraus, teren intravilan, 683 mp, 23 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ofer spatiu comercial in chirie zona Dura

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.950 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

190 mp utili
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
1

59.000 €
/ lună 35.12 € / mp / lună

Teren intravilan 17 ari, central in Tautii Magh ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

23.345 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 667 mp strada 11 Tautii Magher ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

667 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

41.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan Busag 82 ari, plan drept, lang ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Terenuri pentru case Tautii Magheraus | Zona no ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.250 €
/ lună 38.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tautii Magheraus- 10 arii

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.010 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

2 parcele superbe de teren zona deosebita Tauti ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

1.151 mp teren