Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~5km distanță

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~5km distanță

1.071 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~5km distanță

3.432 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

44.000 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

In localitatea Merisor, teren intravilan, aproa ...

Merișor

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele 500 mp cu proiect de c ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

31.500 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

49.900 €
/ lună 17.21 € / mp / lună

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Zona DruRelax, spatiu de inchiriat, 83 mpc, vit ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

80 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună
3.650 €
36.46 € / mp / lună

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

1.975 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

12 parcele de Teren cu autorizatie de construir ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

15 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

756 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

39.900 €
/ lună 48.07 € / mp / lună

Tautii Magheraus (zona Dura) teren intravilan, ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

830 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Terenuri pentru case Tautii Magheraus | Zona no ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan Tautii-Magheraus, S ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

868 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

39.999 €
/ lună 31.20 € / mp / lună

Tautii-Magheraus Teren intravilan de vanzare, 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

1.282 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, zona Dru Relax

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

1.950 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

190 mp utili
2020
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.900 €
/ lună 34.99 € / mp / lună

Tautii-Magheraus, teren intravilan, 683 mp, 23 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

683 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

2 parcele superbe de teren zona deosebita Tauti ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~10km distanță

1.151 mp teren