Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

200 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ultracentral, Baia Mare

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in B ...

Ultracentral, Baia Mare

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună

Birou ultracentral Baia Mare strada Bilascu | l ...

Ultracentral, Baia Mare

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

540 €
/ lună
600 €
11.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral, strada George ...

Ultracentral, Baia Mare

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună
900 €
8.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu modern 100 mp ultra ...

Ultracentral, Baia Mare

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,zona cu poten?ial/energie verde/alte vari ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial st culturi 4/ 24 pre ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Dau in chirie SPATIU COMERCIL ,in suprfata de 4 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De vanzare- Garsoniera confort I (spa?iu comerc ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Oportunitate Investi?ie Proprietate Industriala ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

1.200 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu pentru Cabinet Medical

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala service auto sau depozit de inchiriat

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

108.000 €
/ lună 2,160.00 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

650 €
/ lună 8.23 € / mp / lună

Inchiriez birouri

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
13

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Baia Mare (Zona C ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe strada Victoriei nr 96(R ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

314 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Primesc la Spa

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Vand teren in Dumbravita

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

384 €
/ lună 9.14 € / mp / lună

Inchiriez birouri centru vechi

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

690 €
/ lună 8.85 € / mp / lună

Birouri (Parter + Etaj 1) + Depozit (Parter), i ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

78 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.500 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Vand teren Baia Mare

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Birou de inchiriat Strada scolii

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.900 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Teren Intravilan Danesti spre Cavnic

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

4.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

550 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Ocazie teren de vanzare

Exterior Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

2.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 1225 mp str Victoriei nr 79 G

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren generos pentru diverse activita ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

15.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

360.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren pe strada Paltini?ului ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren