Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție

14 ore în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Zona Orasul Vechi- SPATIU COMERCIAL

Orașul Vechi, Baia Mare

30,17 mp utili
1E
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.28 € / mp / lună

Laborator cofetarie de inchiriat | 206 mp | Ide ...

Orașul Vechi, Baia Mare

206 mp utili
2E
1970
Agenție

10 ore în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Zona Orasul Vechi- SPATIU COMERCIAL

Orașul Vechi, Baia Mare

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
12

801 €
/ lună 4.85 € / mp / lună

CLADIRE ISTORICA(1895), 150 mp Centrul Vechi ...

Orașul Vechi, Baia Mare

165 mp utili
1985
Agenție

5 luni în urmă
14

847 €
/ lună
700 €
10.59 € / mp / lună

Spatiu de birouri si hala de depozitare ,de inc ...

Orașul Vechi, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 1
2015
Agenție

9 luni în urmă
17

200 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

CENTRU VECHI (Zona LOGOut) birouri de inchiriat ...

Orașul Vechi, Baia Mare

12,3 mp
1950
2E
Agenție

11 luni în urmă
16

301 €
/ lună 6.69 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 45mp de închiriat în zona ...

Orașul Vechi, Baia Mare

45 mp utili
3E
2015
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.100 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Zona Hotel Europachirie spatiu comercial, s. 12 ...

Orașul Vechi, Baia Mare

120 mp utili
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

77 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Spa?iu depozitare/produc?ie

Orașul Vechi, Baia Mare

9 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala/Spatiu de Inchiriat zona Piata Alimente

Orașul Vechi, Baia Mare

100 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
4

220 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 40mp de inchiriat in zona ...

Orașul Vechi, Baia Mare

40 mp utili
2000
Agenție

6 luni în urmă
6

270 €
/ lună 19.29 € / mp / lună

Boxa de inchiriat Pia?a Izvoare cu vitrina

Orașul Vechi, Baia Mare

14 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

2.000 €
/ lună
1.500 €
9.71 € / mp / lună

Laborator cofetarie de inchiriat | 206 mp | Ide ...

Orașul Vechi, Baia Mare

206 mp utili
1970
Agenție

Mai mult de un an
4

1.500 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Zona Centrul Vechi-Piata , spatiu 40mp

Orașul Vechi, Baia Mare

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
9

85.000 €
/ lună 111.84 € / mp / lună

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

760 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
45

11.900 €
/ lună
9.835 €
8.47 € / mp / lună

DE INCHIRIAT/VANZARE spatiu comercial cu acces ...

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

1.405 mp utili
1E
2020
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 96.77 € / mp / lună

Parcela de 3.72 ari zona Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

372 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

92.000 €
/ lună 103.84 € / mp / lună

Parcela de 8,86 ari zona Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

886 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Inchiriere - spatiu comercial, cu 11 incaperi

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

310 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 22mp de inchiriat in zona R ...

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
1980
Agenție

5 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat, clădire nouă, z ...

Progresul, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Parter / 1
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 11.31 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIATGeorg ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

214 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

150 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu multifunc?ional + vitrina + parcare Bule ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

6 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri, acces separat, supraf ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
4E
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
7

191 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Birou ultracentral Baia Mare strada Bilascu | l ...

Republicii, Baia Mare

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

1.100 €
/ lună 9.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat- parter - in clad ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

119 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
15

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birouri în zona Ultracentral cu panor ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

170 mp utili
8E
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

650 €
/ lună 8.23 € / mp / lună

Inchiriez birouri

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

79 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

200.000 €
/ lună 39.79 € / mp / lună

Teren 50 ari in Satu Nou de Sus utilitati la te ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

5.027 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Orașul Vechi, Baia Mare

Orașul Vechi din Baia Mare este o zonă vibrantă, plină de istorie și cultură, cunoscută pentru arhitectura sa unică și atmosfera plăcută. Această zonă atrage atât turiști, cât și localnici, fiind ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și ajung până la 1.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mari având 450 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre spații au 1 cameră, 5% au 2 camere, iar 5% au 3 sau mai multe camere.
  • Construcții recente: 16% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 80 de zile, indicând o piață activă.

Orașul Vechi din Baia Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți deschizi afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!