Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare

Vânători

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Extravilan Agricol Vanatori Petrachoaia

Vânători

10.150 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Petrachioaia 870mp

Petrăchioaia

La ~5km distanță

870 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.999 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

3.300 mp Afumati Petrachioaia

Petrăchioaia

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

27.000 €
/ lună 47.37 € / mp / lună

Teren de vanzare

Petrăchioaia

La ~5km distanță

570 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
19

80.000 €
/ lună 70.61 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Cartier rezidenti ...

Petrăchioaia

La ~5km distanță

1.133 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

32.300 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi de Casa pe malul Lacului Creata, Dascalu ...

Creața

La ~5km distanță

646 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
20

55.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren 625mp cu fundatie casa 118 mp | Irish Gre ...

Creața

La ~5km distanță

4 camere
625 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

312.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Oportunitate Investitie:10.400mp pe Malul Lacul ...

Creața

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Dascalu - Creata

Creața

La ~5km distanță

5.301 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

94.500 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Oferta! De vanzare teren intravilan Petrachioai ...

Creața

La ~5km distanță

2.277 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

387.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Investitie Excelenta: Teren 15.500 mp Creata, u ...

Creața

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

166.656 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren de vanzare | 5.208 mp | Str. Bucegi, Crea ...

Creața

La ~5km distanță

5.208 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

216.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan arabil 36.000 mp Creata Dascal ...

Creața

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

205.920 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren in centrul satului Gagu, comuna Dascalu, ...

Gagu

La ~5km distanță

4.576 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren Intravilan - Dascalu - Gagu

Gagu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
8

57.200 €
/ lună 8.00 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Moara Vlasiei, Gagu ...

Gagu

La ~5km distanță

7.151 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

405.600 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren mare Dascalu / Ilfov langa A0, deschidere ...

Gagu

La ~5km distanță

31.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren petrachioaia

Surlari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Ilfov/Petrachioaia

Surlari

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Afumati Teren 1250 mp intravilan langa Bucurest ...

Surlari

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

155.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

De vanzare terenuri Intravilan Petrachioaia IF

Măineasca

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15500 m2, Localita ...

Dascălu

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan OFERTA!

Dascălu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

2.950.000 €
/ lună 37.34 € / mp / lună

Teren industrial 7.9 ha, Afumati, deschidere 12 ...

Dascălu

La ~5km distanță

79.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

800.000 €
/ lună 19.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 4 ha langa nod rutier A0 A3, i ...

Dascălu

La ~5km distanță

40.181 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

580.000 €
/ lună 17.06 € / mp / lună

Teren intravilan 3,4 ha parcelat

Dascălu

La ~5km distanță

34.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

750.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

OPORTUNITATE INVESTITIE:Teren intravilan 25.000 ...

Dascălu

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

14.375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

1.200 mp teren