Proprietăți unice: 19
Proprietari: 5
Agenție

2 zile în urmă
1

32.000 €
/ lună 52.46 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti-610 mp

Vorovești

610 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

43.000 €
/ lună 69.92 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 615mp, cu utilitati, Miroslava ...

Vorovești

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

74.900 €
/ lună 79.85 € / mp / lună

Teren intravilan 938 mp Vorovesti, strada Ion N ...

Vorovești

938 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului-

Vorovești

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului

Vorovești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Vorovesti la asfalt cu toate utilitatile ...

Vorovești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

68.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti vizavi de Zuri Resid ...

Vorovești

850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

43.000 €
/ lună 107.50 € / mp / lună

Parcele de teren 400 mp Intravilan V. ursului-V ...

Vorovești

400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vorovesti TEREN 500mp intravilan la 50m de sos ...

Vorovești

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Vorovesti

Vorovești

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Parcela teren Miroslava - Vorovesti- toate util ...

Vorovești

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

117.990 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Vorovesti - 2622mp intravilan

Vorovești

2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.950 €
/ lună 52.96 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti

Vorovești

1.132 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

23.500 €
/ lună 30.36 € / mp / lună

Teren in Vorovesti intre case cu toate utilitat ...

Vorovești

774 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

160.524 €
/ lună 39 € / mp / lună

Vorovesti - teren intravilan 4116mp, toate util ...

Vorovești

4.116 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Vorovești

528 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

46.000 €
/ lună 53.43 € / mp / lună

Teren pentru casa cu autorizatie si cu vedere f ...

Vorovești

861 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Vorovesti teren 3000mp intravilan

Vorovești

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

53.000 €
/ lună 34.19 € / mp / lună

Teren intravilan 1550mp , Vorovesti-Miroslava

Vorovești

1.550 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 633.33 € / mp / lună

Hala si teren. vanzare.

Uricani

La ~5km distanță

300 mp utili
3.024 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

199.000 €
/ lună 1,496.24 € / mp / lună

Oportunitate Investitie Vila 188 mp & 1.000 mp ...

Uricani

La ~5km distanță

133 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de productie confectii metalic ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

150 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
/ lună 200 € / mp / lună
81.000 €

Teren cu autorizatie

Valea Ursului

La ~5km distanță

2 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vsnzare Uricani Iasi

Uricani

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

71 €
/ lună 14.20 € / mp / lună

Boxa depozitare 5 mp - Ultima disponibila, zona ...

Uricani

La ~5km distanță

5 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

65.000 €
/ lună 76.47 € / mp / lună

Valea Ursului TEREN 850 mp str. asfaltata, toat ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

52.000 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren 500mp, Valea Ursului, 5200 ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

8.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren si casa in Miroslava

Valea Ursului

La ~5km distanță

1.484 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

86.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren investitie, 7200 mp, Valea Ursului

Valea Ursului

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

Ieri
1

65.000 €
/ lună 86.09 € / mp / lună

Teren de vanzare Iasi, Valea Ursului,

Valea Ursului

La ~5km distanță

755 mp teren