Proprietar
Proprietăți unice: 20
Proprietari: 14
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
23

6.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala/ spatiu comercial Pascani, 1500mp

Sud-Est, Pașcani

1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.501 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Esplanada Pascani Spatiu Comercial 121 mp

Ultracentral, Pașcani

121 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.590 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM de inchiriat ( vanzare ...

Central, Pașcani

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Esplanada Pascani Spatiu Comercial 121 mp

Central, Pașcani

121 mp utili
1986
Agenție

1 lună în urmă
39

11.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hale/ spatii de inchiriat in jud. Iasi, Pascani ...

Sud-Est, Pașcani

3.700 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial- cafenea/ showroom /restaurant

Central, Pașcani

100 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

15.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Fabrica de Inchiriat - Oras Pascani! 0727817187

Est, Pașcani

5.000 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

4.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Pașcani

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Pașcani

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Pascani

Central, Pașcani

6.660 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pascani (Iasi)

Central, Pașcani

3.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial Pascani

Central, Pașcani

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Pașcani

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 13.25 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Pașcani

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriate Spatii Logistice, birouri, parcar ...

Central, Pașcani

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM de Inchiriat Pa?cani ( ...

Central, Pașcani

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 500 euro in Pascani

Central, Pașcani

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ultracentral Pascani spatiu comercial 317mp

Ultracentral, Pașcani

317 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.650 €
/ lună 18.13 € / mp / lună
1.600 €

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial Pa?cani ...

Central, Pașcani

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu depozitate hala industriala

Pașcani

300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
18

7.020 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala depozitare - productie Iasi, Ciohorani, 35 ...

Miroslovești

La ~15km distanță

3.510 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

8.164 €
/ lună 1 € / mp / lună

Complex hale depozitare - productie Iasi, Cioho ...

Miroslovești

La ~15km distanță

8.164 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

41.000 €
/ lună 35.65 € / mp / lună

2 case de vanzare alaturate cu teren Lespezi - ...

Lespezi

La ~15km distanță

3 camere
1.150 mp
1.696 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Spatiu medical central de inchiriat, 23 mp, Buc ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

23 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 60mp, Tudor Vladimirescu, CT + ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri cu 4 camere in zona Bucsinescu

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

120 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

4.000 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Tudor Vladimirescu - ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

265 mp utili
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Vila Birouri Firma Nemobilata Zona Palas

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

13.156 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu clinica central 572 mp , Ropharma

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

572 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
18

7.020 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala depozitare - productie Iasi, Ciohorani, 35 ...

Ciohorăni

La ~15km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,020 € și 8.164 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Pașcani, județul Iași

Pașcani, un oraș situat în județul Iași, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la transportul feroviar și fiind un nod important pentru comerțul din zonă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.710 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și ajung până la 18.200 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mici spații având 75 m² și cele mai mari ajungând până la 14.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 19 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca piața să fie moderat competitivă.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.000 euro.