Proprietar
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
14

1.709 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Hala alimentara, Calea Chisinaului, rampa, plat ...

Zona industrială, Iași

1E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

1.948 €
/ lună 6.01 € / mp / lună

Hala industriala moderna cu rampa si acces TIR

Zona industrială, Iași

Agenție

2 luni în urmă
6

1.788 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala de inchiriere 596 mp str. Trei Fantani

Zona industrială, Iași

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

3.594 €
/ lună 6 € / mp / lună

Calea Chisinaului - la strada, 4 hale disponibi ...

Zona industrială, Iași

Agenție

5 luni în urmă
7

968 €
/ lună
800 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Birouri 200mp Calea Chisinaului

Zona industrială, Iași

9 camere
200 mp
2015
Agenție

6 luni în urmă
10

10.115 €
/ lună 7 € / mp / lună

Clădire Comercială de Închiriat ...

Zona industrială, Iași

1.445 mp utili
1975
Agenție

9 luni în urmă
2

6.050 €
/ lună
5.000 €
3.03 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 2000 m2

Zona industrială, Iași

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

2.345 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala cu rafturi la strada, Parc Miroslava, 335m ...

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

10 luni în urmă
13

4.000 €
/ lună 6.78 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat str. Trei Fantani

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

10 luni în urmă
4

5.374 €
/ lună
4.440 €
8.14 € / mp / lună

Hală 660 mp, H min - 6 metri, H max - 7.8 ...

Zona industrială, Iași

Agenție

10 luni în urmă
2

16.972 €
/ lună
14.027 €
3.01 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Zona industrială, Iași

1E
Agenție

Mai mult de un an
11

11.795 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Spatiu comercial - showroom, P+E, zona Industri ...

Zona industrială, Iași

1.312 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu DEPOZIT etaj 160 mp

Zona industrială, Iași

160 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

2.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat

Zona industrială, Iași

270 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.2Ha de Vanzare, PUZ Aprobat ...

Zona industrială, Iași

12.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
14

2.160 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri de 240 mp in Zona Industriala - ...

Zona industrială, Iași

240 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale de inchiriat zona Industriala ( Calea Chi? ...

Zona industrială, Iași

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 5.06 € / mp / lună

494mp spatiu de depozitare - productie in zona ...

Zona industrială, Iași

494 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

14.376 €
/ lună 24 € / mp / lună

Calea Chisinaului - la strada, 4 hale disponibi ...

Zona industrială, Iași

599 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp
8.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Calea Chisinaului, teren 8800mp, suprafata cons ...

Zona industrială, Iași

8.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, 114 mp - Zo ...

Zona industrială, Iași

114 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu productie hala depozitare de inchiriat

Zona industrială, Iași

330 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
17

600 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu depozit, catering, 64mp, zona Vel Pitar

Zona industrială, Iași

64 mp utili
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
17

4.863 €
/ lună 12.01 € / mp / lună

Birou modern de inchiriat in Complexul HIMSON

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

405,3 mp
2022
9E
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

847 €
/ lună
700 €
18.02 € / mp / lună

Complexul HIMSON

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

47 mp utili
9E
2022
Agenție

3 luni în urmă
7

2.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala depozitare cu rampă, de la 800mp la 2 ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

1E

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
25

1.001 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Spatiu birouri ieftine Iasi, 117mp, zona Metalu ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

117 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
14

17.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala/ showroom, 5000mp, aproape de Carrefour

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în zona industrială, Iași

Zona industrială din Iași este un loc strategic pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de transport și infrastructură. Imoradar24.ro a analizat oferta de spații comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.270 euro, cu oferte care încep de la 300 euro și pot ajunge până la 14.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 596 m², cu cele mai mari spații având până la 10.000 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 15 euro/m².
  • Facilități: Multe dintre spațiile comerciale dispun de aer condiționat, ceea ce le face mai atractive pentru chiriași.
  • Construcții recente: Aproximativ 42% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, oferind opțiuni moderne pentru afaceri.
  • Accesibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 5.424 euro.

Zona industrială din Iași reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!