Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 110.13 € / mp / lună

Oportunitate unica-teren intravilan, 680 mp, zo ...

Viticultori, Iași

681 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 60 Euro/mp - 4 parcele Rediu/Valea Lupulu ...

Rediu

La ~5km distanță

2.079 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

76.890 €
/ lună 110 € / mp / lună

Rediu, teren intravilan 700 mp, platoul Beldima ...

Rediu

La ~5km distanță

699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

49.000 €
/ lună 69.21 € / mp / lună

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

La ~5km distanță

708 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

92.000 €
/ lună 152.57 € / mp / lună

Valea Lupului str Victorie colt cu Str Soarelui ...

Rediu

La ~5km distanță

603 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

41.219 €
/ lună 242.46 € / mp / lună

Vila moderna P+E de vanzare Rediu vizavi de Res ...

Rediu

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi 500mp teren,Padure Rediu-Aldei/Aroneanu ...

Rediu

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

84.000 €
/ lună 73.36 € / mp / lună

Breazu Rediu TEREN 1145mp cu casa Batraneasca l ...

Rediu

La ~5km distanță

1.145 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

115.000 €
/ lună 2.49 € / mp / lună

Teren extravilan Comuna Rediu, sat Horlesti, 46 ...

Rediu

La ~5km distanță

46.210 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan, Comuna Rediu - sat Horlesti, ...

Rediu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

37.500 €
/ lună 119.81 € / mp / lună

Rediu, 313mp intravilan, ideal constructie P+1E ...

Rediu

La ~5km distanță

313 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.700 €
/ lună 126.84 € / mp / lună

Teren + Autorizatie casa 125mp + Toate utilitat ...

Rediu

La ~5km distanță

313 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
17

140.000 €
/ lună
150.000 €
233.33 € / mp / lună

OPORTUNITATE! Rediu - lac, 600mp, teren intravi ...

Rediu

La ~5km distanță

2 camere
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.000 €
/ lună 23.26 € / mp / lună

Parcele teren 430 mp extravilan Rediu loturi id ...

Rediu

La ~5km distanță

430 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

95.000 €
/ lună 158.33 € / mp / lună

Teren Rediu Gradinita KIKI - Proiect TRIPLEX P+ ...

Rediu

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 40.17 € / mp / lună

Teren intravila, comuna Rediu - sat Horlesti, z ...

Rediu

La ~5km distanță

921 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

3.492 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,291 mp,sos Rediu, ...

Rediu

La ~5km distanță

291 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

98.000 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1308 mp Rediu | 9 min Copou / ...

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

1.749 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu parcare privata birouri/clinica/ Pacurar ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

175 mp utili
8E
1982
Agenție

Mai mult de un an
15

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Pacurari - spatiu birouri clasa A, in cladire n ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

10 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Valea Lupului - Metro, hala constructie noua, 5 ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand toneta container

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

5 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
12

528 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri, Pacurari, 44mp

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

44 mp
1969
4E
Agenție

9 luni în urmă
5

8.964 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 248 mp - 1000 mp - ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

996 mp
Agenție

9 luni în urmă
9

240 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu comercial – 20 mp – 120 mp , ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

86 €
/ lună 7.82 € / mp / lună

Depozite | Boxe | Garaje - De Inchiriat - Zona ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

11 mp utili
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86 € și 88 €
Agenție

1 lună în urmă
1

383.040 €
/ lună 380 € / mp / lună

Piata Pacurari - Gradina Botanica, casa + teren ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

3 camere
1.008 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Pacurari - Metro, hala si birouri 1800mp, inchi ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

1.400 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu medical / birouri 108mp Pacurari - Moara ...

Păcurari, Iași

La ~5km distanță

107,67 mp utili
1987