Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

43.877 €
/ lună
44.370 €
44.50 € / mp / lună

39000 pana pe 20.05 - Teren intravilan Bd. Rose ...

Podul de Fier, Iași

986 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriem spatii pentru birouri, clinici si cab ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

380 €
/ lună 16.52 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu birou balcon independentei pro ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

522 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu birou centru indepe ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

33 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

1.200 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Centru - Independentei - spatiu comercial

Independenței, Iași

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

6.000 €
/ lună
5.022 €
18.52 € / mp / lună

Imobil de inchiriat - Ultracentral 324 mp + Cur ...

Piața Unirii, Iași

La ~5km distanță

324 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

229.900 €
/ lună 229.90 € / mp / lună

teren intravilan langa SRU Iasi

Moara de Vânt, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate Afacere ! Cladire cu 9 apartamente ...

Moara de Vânt, Iași

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Spa?iu de birouri modern cu facilita?i complete ...

Târgu Cucu, Iași

La ~5km distanță

106 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

900 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spa?iu de birouri modern cu facilita?i complete ...

Târgu Cucu, Iași

La ~5km distanță

106 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

115 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Inchiriez garaj Gara

Arcu, Iași

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Chiosc situat in Gara mare.

Gară, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4.392 €
/ lună 11.81 € / mp / lună

Spatiu birouri in suprafata de 366 m2

Central, Iași

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,392 € și 4.650 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50 €
/ lună

Inchiriez spatiu pentru arhiva

Central, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu biroruri ultracentral IASI

Central, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

2.852 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Centru Civic / Inchiriere spatiu comercial/show ...

Central, Iași

La ~5km distanță

184 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

de inchiriat Platoul Beldiman Valea Lupului

Central, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

67 €
/ lună 1.34 € / mp / lună

inchiriez boxe depozitare mobila iasi , arhiva ...

Central, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

44 €
/ lună 11 € / mp / lună

Boxe de depozitare de inchiriat spatii depozita ...

Central, Iași

La ~5km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez spatiu in strada sf ioan nr 9

Central, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

194 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Spa?iu comercial pentru inchiriat

Central, Iași

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

180 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Iasi

Central, Iași

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Iași

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

78.775 €
/ lună 104.48 € / mp / lună

Vand teren in Hlincea

Central, Iași

La ~5km distanță

754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

114 €
/ lună 114 € / mp / lună

Gazduire sediu social birou

Central, Iași

La ~5km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.912 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spatiu birouri str Sf Lazar PALAS 313 MP

Central, Iași

La ~5km distanță

313 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

157 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Spatiu depozitare comercial inchiriere

Central, Iași

La ~5km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2517 mp la 29 km de Iasi,drum ...

Central, Iași

La ~5km distanță

2.517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 35 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Ultracentral, Iași

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

450.000 €
/ lună 84.91 € / mp / lună

Proprietar vand teren la asfalt,Uricani Metro M ...

Central, Iași

La ~5km distanță

5.300 mp teren