Proprietar
Proprietăți unice: 55
Proprietari: 4
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.843 €
/ lună
2.350 €
7.90 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 235 mp - Podu Ros

Podu Roș, Iași

360 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

280 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Podu-Ros

Podu Roș, Iași

22 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

397 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

DE INCHIRIAT BIROU 41 mp strada Smardan 8 euro/ ...

Podu Roș, Iași

41 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

2.500 €
/ lună 25.77 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros - Langa Piata Nicolin ...

Podu Roș, Iași

97 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

5.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Centru - Podu Ros - 1001 Articole, 120mp spatiu ...

Podu Roș, Iași

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

5.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Centru - Podu Ros - 1001 Articole, 120mp spatiu ...

Podu Roș, Iași

120 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

307.800 €
/ lună 600 € / mp / lună

Teren 513 mp Podu Ros - Aleea Rozelor, UTR LA - ...

Podu Roș, Iași

513 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

2.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial mezanin Sf. Lazar. Comision 0

Podu Roș, Iași

230 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

900 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Spatiu comercial, 88 mp, parter, Podu Ros - B-d ...

Podu Roș, Iași

88 mp utili
1965
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL tip apartament 2 camere , in P ...

Podu Roș, Iași

52 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

900 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de inchiriat , complex Royal Town, Al. M. ...

Podu Roș, Iași

45 mp
45 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1250mp de inchiriat. Baza 3. Comision 0!

Podu Roș, Iași

1.250 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

681 €
/ lună 19.46 € / mp / lună

Spatiu com pt PLAFAR FARMACIE podu ros ultra ce ...

Podu Roș, Iași

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

730 €
/ lună 60.83 € / mp / lună

Birou 45mp. Etaj2. Galata- Nicolina. Comision 0

Podu Roș, Iași

12 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

392 €
/ lună 14 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Birouri 28 mp, 33 mp Sfantul Lazar ...

Podu Roș, Iași

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Tudor Bucsinescu Spatiu Comercial De Inchiriat

Podu Roș, Iași

47 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

51 mp utili
1962
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

51 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

5.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat Horeca/ Show ...

Podu Roș, Iași

150 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

700 €
/ lună 15.22 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros-Tudor Vladimirescu

Podu Roș, Iași

46 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
4

350 €
/ lună 15.22 € / mp / lună

DE INCHIRIAT BIROURI zona Faculta?i Podu Ro? 23 ...

Podu Roș, Iași

23 mp utili
2015
Agenție

Mai mult de un an
19

2.500 €
/ lună
2.580 €
25 € / mp / lună

Spatiu UMF - complet amenajat si utilat pentru ...

Podu Roș, Iași

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, salon, cabinet, sediu firm ...

Podu Roș, Iași

60 mp utili
2022
Agenție

Mai mult de un an
8

1.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 55 mp - Podu Ros

Podu Roș, Iași

55 mp utili