Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

12.500 €
/ lună 26.60 € / mp / lună

Parcele Vorovesti Miroslava | 470 mp | Utilitat ...

Miroslava, Iași

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Miroslava

Miroslava, Iași

1.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

135.000 €
/ lună 29.35 € / mp / lună

Vand Teren Miroslava Autorizatie 2 Duplexuri 46 ...

Miroslava, Iași

4.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren ?i spatiu de inchiriat .

Miroslava, Iași

400 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Valea Adâncă

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

200.000 €
/ lună 181.82 € / mp / lună

Teren cu autorizatie CUG - Aleea Tudor Neculai/ ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pizzerie +vanzare echipamente ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

100 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10000 mp Miroslava Horpaz

Valea Adâncă

La ~5km distanță

10.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

65.000 €
/ lună 118.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Valea Adanca

Valea Adâncă

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

64.500 €
/ lună 129 € / mp / lună

Teren Valea Adanca 500mp !! Autorizatie !! Util ...

Valea Adâncă, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună
500 €
0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 2000 mp in com. Miro ...

Miroslava

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună
125.000 €
81.14 € / mp / lună

Teren 1500mp Miroslava la 3 minute de Family Ma ...

Miroslava

La ~5km distanță

1.479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand ( Inchiriez ) 4500 mp Teren

Miroslava

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

Teren intravilan Miroslava-Vorovesti

Miroslava

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren de 3446 mp Galata, str. Prof. N ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

3.446 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

107.000 €
/ lună
105.000 €
142.29 € / mp / lună

Teren zona Galata Aleea Strugurilor

Galata, Iași

La ~5km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

800 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Persoana fizica Iasi, ofer pentru inchiriere sp ...

Frumoasa, Iași

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mogosesti Iasi 2160mp.18euro /mp

Frumoasa, Iași

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Horpaz-Da

Dancaș

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.000 €
/ lună 85.97 € / mp / lună

Teren HORPAZ MIROSLAVA 663mp cu deschidere la 2 ...

Horpaz

La ~5km distanță

663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

125 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren,

Horpaz

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren intravilan 470 mp Horpaz

Horpaz

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan, Vorovesti 1 ha

Proselnici

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

Teren intravilan Proselnici, Miroslava

Proselnici

La ~5km distanță

655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Nicolina 1

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

inchiriez cabinet stomatologic

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 80 mp zona Belvedere ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

800 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial prin destinatie, 28 mp, Parcul ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu de 33mp cu parcare in Nicolina, langa UN ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

200 mp utili