Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

20.000 €
/ lună 17.41 € / mp / lună

Teren intravilan langa lac, comuna Jilavele, 14 ...

Jilavele

1.149 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan 4800 mp - Salciile, Prahova

Sălciile

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

La ~10km distanță

2.682 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

UNITATE DE ABATORIZARE ȘI TRANȘARE DE ...

Coșereni

La ~10km distanță

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Coșereni

La ~10km distanță

90.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~10km distanță

990 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.800 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comerciale 50-400 mp central ...

Sud, Urziceni

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Urziceni - Pentru casa, Intravilan,construibil ...

Urziceni

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~10km distanță

114 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

41.986 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~10km distanță

2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

La ~10km distanță

3.357 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Urziceni Jipa Ionescu lot casa ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in centrul orasul ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

48 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
5 € / mp / lună

Hub logistic / distribuție de vânzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

2.200 mp utili
5.000 mp teren
1988
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
3.33 € / mp / lună

Hub logistic / distribu?ie de vanzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

3.300 mp utili
5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 11,000 € și 16.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

245.000 €
/ lună 23.84 € / mp / lună

Imobil intravilan comuna Dridu acces rapid din ...

Dridu

La ~10km distanță

10.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Dridu Ialomita

Dridu

La ~10km distanță

3.992 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

97.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp- Dridu

Dridu

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

345.000 €
/ lună 20.91 € / mp / lună

Dridu teren pe malul lacului 16500 mp

Dridu

La ~10km distanță

16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Boldești

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

236 €
/ lună 2.15 € / mp / lună

inchiriez hala

Boldești

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren

Boldești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

600 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Boldesti-Scaeni

Boldești

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

14.900 €
/ lună 7.10 € / mp / lună

Vand teren 2100 mp + deschidere 13,5 m in Bolde ...

Boldești

La ~10km distanță

2.100 mp teren