Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.500 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Teren intravilan 1649 m2

Grindu

1.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

20.000 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan la 100km de Bucures ...

Cocora

La ~10km distanță

2.205 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan Munteni Buzau

Munteni-Buzău

La ~15km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

236.947 €
/ lună
242.248 €
1,393.81 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Pogoanele

La ~20km distanță

170 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Teren intravilan curti constructii 3.530 mp ~ P ...

Central, Pogoanele

La ~20km distanță

3.530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Rași

La ~20km distanță

1.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

7.000 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp jud Buzau com Bradeanu ...

Mitropolia

La ~20km distanță

1.450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

8.000 €
/ lună
12.000 €
3.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Balta ritm crestere excelent - OCAZIE investiti ...

Crunți

La ~20km distanță

230.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren casa Manasia DN2A | Loturi 380-560 mp | U ...

Manasia

La ~20km distanță

1 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

3.700 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren 5,2 Ha pe E85 Bucuresti Buzau l ...

Căldărușeanca

La ~20km distanță

52.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~25km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Urziceni - Pentru casa, Intravilan,construibil ...

Urziceni

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

41.986 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~25km distanță

2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~25km distanță

990 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Urziceni Jipa Ionescu lot casa ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~25km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

La ~25km distanță

3.357 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
3.33 € / mp / lună

Hub logistic / distribu?ie de vanzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

3.300 mp utili
5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 11,000 € și 16.500 €
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~25km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in centrul orasul ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

48 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
5 € / mp / lună

Hub logistic / distribuție de vânzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~25km distanță

2.200 mp utili
5.000 mp teren
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună
90.000 €
521.47 € / mp / lună

CASA DE VANZARE, P+M (2011) cu teren 1500mp DN2 ...

Ciochina

La ~25km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~30km distanță

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Coșereni

La ~30km distanță

90.000 mp teren