Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie hale/atelier -INTRAVILAN 2026 ...

Simeria Veche

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie -PUZ 2026

Simeria Veche

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren constructie/investitie 8600 acces DN7 si ...

Simeria Veche

8.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

Teren Totia

Totia

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

teren ideal pentru cabana

Totia

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Vand teren 2700 m industrial Bacia

Băcia

La ~5km distanță

2.700 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

480.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Simeria

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

A1 Simeria Panou Publicitar GIGANT (14x8m) Vizi ...

Exterior Sud, Simeria

La ~5km distanță

122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2300 mp langa Calan ideal ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

27.000 €
/ lună 70.31 € / mp / lună

Teren - Simeria - Intravilan

Central, Simeria

La ~5km distanță

2 camere
384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8.600 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

Teren Simeria pentru casa de vacanta

Simeria

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu industrial/comercial cu su ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Simeria langa autostrada

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.481 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

163.800 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 7800 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

22.540 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 460 mp, zona Simer ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

210.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren intravilan 6.109 mp zona centrala Simeria ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

6.109 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

18.400 €
/ lună 34.07 € / mp / lună

Teren intravilan | 540 mp | Zona in dezvoltare ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

31.000 €
/ lună 22.90 € / mp / lună

Vand teren Petrosani strada Maleia

Petreni

La ~5km distanță

1.354 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2985mp in Uroi, la 2km de ...

Uroi

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

42.600 €
/ lună 2.58 € / mp / lună

Teren extravilan - Halchiu

Turdaș

La ~5km distanță

16.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

59.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Vand teren Comuna Martinesti, Hunedoara

Mărtinești

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

380.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Teren investitii Hunedoara/ jud. Hunedoara

Batiz

La ~5km distanță

400 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Batiz

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

52 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan in orasul CALAN

Călanu Mic

La ~10km distanță

34.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 3500 mp, pozitie strategica, ...

Sântuhalm

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

52.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren Arabil Extravilan 15.000 Mp Santuhalm

Sântuhalm

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

115.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

Teren Intravilan, 4550 Mp, Cu Front La Dn 7 San ...

Sântuhalm

La ~10km distanță

4.550 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

227.000 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4550 mp, in zona S ...

Sântuhalm

La ~10km distanță

4.550 mp teren