Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 5735 mp Ribita

Ribicioara

5.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

6.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

5.499 €
/ lună 1.02 € / mp / lună
5.390 €

OCAZIE! 5.390mp teren Ribita, Hunedoara, curent ...

Ribița

La ~5km distanță

5.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren in Apuseni,langa sosea

Blăjeni

La ~10km distanță

12.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună
49.500 €

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~10km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~10km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren intravilan pretabil constructie locu ...

Central, Brad

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa #539;iu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~10km distanță

22 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri km 0 Brad

Ultracentral, Brad

La ~10km distanță

211 mp utili
1985
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu servicii la Drum European

Nord-Vest, Brad

La ~10km distanță

200 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spațiu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~10km distanță

22 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Brad

La ~10km distanță

8.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Jud HD

Central, Brad

La ~10km distanță

37.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

47.500 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

10 000 mp teren intravilan cu priveliste

Central, Brad

La ~10km distanță

9.370 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan sup. 1034 mp

Livada

La ~10km distanță

750 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

21.500 €
/ lună 30.03 € / mp / lună

Teren intravilan 716mp in Saulesti

Criș

La ~10km distanță

716 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

Teren extravilan agricol 5700 mp, Cristur

Criș

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

67.000 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential IMENS de dezvolta ...

Criș

La ~10km distanță

7.526 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Cristur la 200m Lavanderia

Criș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

210.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Teren superb, in mijlocul naturii, 18.360 mp, l ...

Criș

La ~10km distanță

13.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

65.990 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 2199 mp, in Saulesti, Deva

Criș

La ~10km distanță

2.199 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravila, 1540 mp, in Saulesti, Deva

Criș

La ~10km distanță

1.540 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

35.500 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2962 mp, zona Suli ...

Criș

La ~10km distanță

2.962 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~10km distanță

547 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

22.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~15km distanță

11.423 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

37.900 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Teren intravilan 8757 mp cu acces direct la E79

Luncoiu de Sus

La ~15km distanță

8.757 mp teren