Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

29.999 €
/ lună 20.46 € / mp / lună

Teren intravila, 1466mp in comuna Bejan

Șoimuș

La ~5km distanță

1.466 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

11.000 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, zona Soim ...

Șoimuș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

74.000 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan de 12,24 hectare in Soimus doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~5km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~5km distanță

2.882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~5km distanță

1.180 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de 400mp ideale pentru constructii-peisa ...

Bălata

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

Central, Deva

La ~5km distanță

80 mp utili
7E
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona 1 Dece ...

Central, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Avram ...

Central, Deva

La ~5km distanță

125 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
2

100 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

spa?iu comercial S=80mp

Central, Deva

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

45.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 10000 mp - Logistica - Pro ...

Est, Deva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

sptiu comercial

Central, Deva

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu comercial in Deva, zona 1 Decembrie 1918

Central, Deva

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu destinatie de bir ...

Central, Deva

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună

Depozit de inchiriat in CTPark Deva I

Est, Deva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

11.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan 832 mp Almasu Sec, Comuna ...

Central, Deva

La ~5km distanță

832 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu 16 mp in Mun. Deva, Jud. HD, zona ultrac ...

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

100 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Chirie spa?iu muncitori capacitate 30+ persoane

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

560 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Hale diferite suprafete

Central, Deva

La ~5km distanță

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

La ~5km distanță

533 mp utili
Agenție

3 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer de inchiriat spatiu ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

5 luni în urmă

1.020 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Deva

La ~5km distanță

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

La ~5km distanță

210 mp utili