Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Cucuiș

6.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

199 €
/ lună 3.69 € / mp / lună

Inchiriez cladire garaj Orastie

Orăștie

La ~10km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala spatiu depozitare garaj

Central, Orăștie

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand parcela teren intravilan

Orăștie

La ~10km distanță

447 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 22800 mp - Orastie

Central, Orăștie

La ~10km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Costesti, jud. Hunedoara

Central, Orăștie

La ~10km distanță

5.751 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Cugir

Central, Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.000 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de cabana pe Valea Recii( sat Strungari)

Central, Cugir

La ~10km distanță

1.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez Teren pe Raul Mic, Cugir, 3300 mp pen ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

59.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Vand teren Comuna Martinesti, Hunedoara

Mărtinești

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arabil intravilan

Vinerea

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Tarsa

Luncani

La ~15km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

26.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren Geoagiu 5800 m2 acces autostrada

Central, Geoagiu

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Hub Electric / PECO / GPL ...

Băcia

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Vand teren 2700 m industrial Bacia

Băcia

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan in orasul CALAN

Călanu Mic

La ~20km distanță

34.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu industrial/comercial cu su ...

Central, Simeria

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2300 mp langa Calan ideal ...

Central, Simeria

La ~20km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Simeria langa autostrada

Central, Simeria

La ~20km distanță

2.481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8.600 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

Teren Simeria pentru casa de vacanta

Simeria

La ~20km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Simeria

La ~20km distanță

14.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

290.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren cu hala metalica 300 mp

Central, Simeria

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

La ~20km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Vand livada 3600 mp Sebesel, jud. Alba

Răchita

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren sat Strei

Strei

La ~25km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren PREMIUM 3000 mp Rausor langa partia de sc ...

Strei

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial stradal

Pianu

La ~25km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

se inchiriaza spatiu dotat cu elevator nou ?i c ...

Pianu

La ~25km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Pestisu mare

Peștișu Mare

La ~25km distanță

5.000 mp teren