Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

108 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Vand pamant lac Cincis

Cinciș-Cerna

249 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

34.990 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

OPORTUNITATE - Teren extravilan - padure, 20.72 ...

Teliucu Superior

La ~5km distanță

20.720 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 31.17 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Lacul Cincis - ...

Teliucu Superior

La ~5km distanță

770 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

29.900 €
/ lună 33.22 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp Lacul Cincis Hunedoara ...

Teliucu Superior

La ~5km distanță

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Teren extravilan impadurit, 20.720 mp zona Lacu ...

Teliucu Inferior

La ~5km distanță

20.720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Teliucu Inferior

Teliucu Inferior

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

390 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Inchiriez imobil, loca?ie premium in Hunedoara

Hunedoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ultracentral pietonala

Hunedoara

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

330 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spatiu industrial

Hunedoara

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

vand sau inchiriez cladire

Hunedoara

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.900 €
/ lună 575 € / mp / lună

Vand spatiu comercial

Hunedoara

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

4.081 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Comercial ,580 mp , vis a vis Kaufland ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

583 mp utili
10E
1989
Agenție

9 luni în urmă
7

300 €
/ lună
2.500 €
4.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial Hunedoara de inchiriat M5 Daci ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

370 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Central Hunedoara spatiu comercial birouri salo ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

58 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – ideal pentru spălătorie a ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

184.000 €
/ lună 867.92 € / mp / lună

Ocazie ! proprietar vand spa?iu comercial INDEP ...

Ultracentral, Hunedoara

La ~5km distanță

212 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Bld Corvin | Renovat 2026 | 30 mp |IAKAB ISTVAN

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central Hunedoara

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Loca?ie PREMIUM A1 Simeria Panou Publicitar GIG ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

55.000 €
/ lună 1,018.52 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial in Hunedoara, z ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Garaj de inchiriat

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

750.000 €
/ lună 625 € / mp / lună

OCAZIE | Spa?iu comercial cladire istorica 4 ni ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

501 €
/ lună 4.18 € / mp / lună

Va propunem in exclusivitate spatiu in zona Cen ...

Ultracentral, Hunedoara

La ~5km distanță

120 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
9

350 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spațiu comercial ideal pentru birouri cabi ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

65 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

60.000 €
/ lună
60 €
107.14 € / mp / lună

Teren zona Ciuperca

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

500 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Hunedoara, zona O ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

106 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Pamant extravilant

Hunedoara

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
/ lună 17.92 € / mp / lună

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.000 €
/ lună 31.08 € / mp / lună

Vand teren toplita

Central, Hunedoara

La ~5km distanță

740 mp teren