Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

35.000 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Teren de constructie 6000mp, acces pavat

Bretelin

1 camere
6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan sat Vetel

Vețel

La ~5km distanță

3.391 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.54 € / mp / lună

1.413mp extravilan Valea Vetelului zona retrasa

Vețel

La ~5km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu fundatie de 85mp in Ve ...

Vețel

La ~5km distanță

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren extravilan 2700mp in Carjiti

Cozia

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6.500 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Teren intravilan frumos, Cozia

Cozia

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

5.999 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

35.000 €
/ lună 52.95 € / mp / lună

Teren + cabana pe piloi, 661 mp, zona Almasu Se ...

Almașu Sec

La ~5km distanță

661 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

20.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Almasul Sec-Carjiti 4000 m

Almașu Sec

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

12.000 €
/ lună 18.46 € / mp / lună

Teren la 2km de Deva

Almașu Sec

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez casa

Aurel Vlaicu, Deva

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.300 €
/ lună 69 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren intravilan Deva, Vulcan ...

Vulcan, Deva

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

36.600 €
/ lună 61 € / mp / lună

vand teren deva

Vulcan, Deva

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri, 48 mp - Calea Zarand ...

Central, Deva

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

145.000 €
/ lună 105.30 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Deva

La ~5km distanță

1.377 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 500 mp - Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Eminescu echi ...

Central, Deva

La ~5km distanță

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

39.700 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Deva

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp utili | Parter | Zona c ...

Central, Deva

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

74.900 €
/ lună 50.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1495 mp, in Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

1.495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Inchiriez Brutarie Deva central

Central, Deva

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Macon/Deva Noua

Macon, Deva

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

29.500 €
/ lună 54.73 € / mp / lună

Teren intravilan in Deva, Str. Dragan Muntean, ...

Central, Deva

La ~5km distanță

539 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petro?ani.

Central, Deva

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere Teren 6.500 mp, Cal ...

Central, Deva

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

8.500 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 6000 mp, zona Hate ...

Central, Deva

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Teren intravilan de 4558 mp

Central, Deva

La ~5km distanță

4.558 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună 31.23 € / mp / lună

Teren cu priveliste panoramica, de vanzare, 128 ...

Căprioara, Deva

La ~5km distanță

1 camere
1.281 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

60.000 €
/ lună 230.77 € / mp / lună

Teren - Ardealului - 260mp

Central, Deva

La ~5km distanță

260 mp teren