Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

1.180 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~5km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~5km distanță

2.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

982 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ultra-central

Central, Deva

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

sptiu comercial

Central, Deva

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

11.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan 832 mp Almasu Sec, Comuna ...

Central, Deva

La ~5km distanță

832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

La ~5km distanță

533 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan la cateva minute de Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

2.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriem 3 apartamente pentru birouri

Central, Deva

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

2.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Inchiriez Brutarie Deva central

Central, Deva

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

30.490 €
/ lună 50.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana

Central, Deva

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

39.700 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Deva

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Macon/Deva Noua

Macon, Deva

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

686 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat amplasat pe strad ...

Central, Deva

La ~5km distanță

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 6000 mp Terasat

Central, Deva

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petro?ani.

Central, Deva

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

145.000 €
/ lună 105.30 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Deva

La ~5km distanță

1.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj,Hala 50mp cu elevator 3,5T Dedeman

Central, Deva

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

235.000 €
/ lună 4,196.43 € / mp / lună

Casa + 1.095 mp teren, Horea/Petrom, optional i ...

Horea, Deva

La ~5km distanță

695 m

3 camere
2.100 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

950 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in depozit pe termen scurt! lo ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozit si birouri de inchiriat in zona depozit ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

3.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

777.000 €
/ lună 62.66 € / mp / lună

Proprietate de vanzare: teren intravilan cu con ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

12.400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Mărăști, Deva

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Kogălniceanu, Deva

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez casa

Aurel Vlaicu, Deva

La ~5km distanță

55 mp utili