Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
5

480.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 32.000 mp pozitie strategica l ...

Băcia

32.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

25.500 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Vand teren in Bacia

Băcia

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Vand teren 2700 m industrial Bacia

Băcia

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Hub Electric / PECO / GPL ...

Băcia

3.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

Teren Totia

Totia

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

teren ideal pentru cabana

Totia

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie hale/atelier -INTRAVILAN 2026 ...

Simeria Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Agenție

5 zile în urmă
1

17.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren constructie -PUZ 2026

Simeria Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren constructie/investitie 8600 acces DN7 si ...

Simeria Veche

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
18

380.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Teren investitii Hunedoara/ jud. Hunedoara

Batiz

La ~5km distanță

400 mp teren
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Batiz

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

A1 Simeria Panou Publicitar GIGANT (14x8m) Vizi ...

Exterior Sud, Simeria

La ~5km distanță

122 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

27.000 €
/ lună 70.31 € / mp / lună
29.000 €

Teren - Simeria - Intravilan

Central, Simeria

La ~5km distanță

2 camere
384 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

163.800 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 7800 mp, zona Sime ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu industrial/comercial cu su ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2300 mp langa Calan ideal ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Simeria langa autostrada

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8.600 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

Teren Simeria pentru casa de vacanta

Simeria

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Simeria

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

290.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren cu hala metalica 300 mp

Central, Simeria

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

22.540 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 460 mp, zona Simer ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

210.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren intravilan 6.109 mp zona centrala Simeria ...

Central, Simeria

La ~5km distanță

6.109 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan in orasul CALAN

Călanu Mic

La ~5km distanță

34.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Pestisu mare

Peștișu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

58.400 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Peștișu Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

27.000 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2985mp in Uroi, la 2km de ...

Uroi

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

108 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

Sântuhalm

La ~10km distanță

18 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
2

227.000 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4550 mp, in zona S ...

Sântuhalm

La ~10km distanță

4.550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren Arabil Extravilan 15.000 Mp Santuhalm

Sântuhalm

La ~10km distanță

15.000 mp teren