Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

500.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Toplita Harghita

Central, Toplița

49.669 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren Intravilan Panoramic Toplita

Central, Toplița

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

132.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Moglanesti Toplita

Central, Toplița

3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Toplița

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

31.000 €
/ lună 20.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Toplița

1.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru inchiriere

Central, Toplița

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Toplița

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Toplița

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

196 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Toplița

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

De inchiriat policlinica in Toplita

Central, Toplița

La ~5km distanță

316 mp utili
3E
2006
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Luncani

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Luncani

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

4.072 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Cota de 9/60 din teren extravilan-Judetul Hargh ...

Gălăuțaș

La ~5km distanță

9.723 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

2.795 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Cota 3/20 din teren extravilan- Judetul Harghit ...

Hodoșa

La ~10km distanță

42.048 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1.6 ha Sarmas - Harghita, acces pod E578, ...

Sărmaș

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1.6 ha Sarmas - Harghita, acces pod E578, ...

Sărmaș

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

102.660 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica in Satiunea Borsec

Central, Borsec

La ~15km distanță

1.711 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

350.000 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Teren 36000 mp, Borsec

Central, Borsec

La ~15km distanță

36.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

102.660 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica in Satiunea Borsec

Central, Borsec

La ~15km distanță

1.711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

450 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial Bilbor

Bilbor

La ~20km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

450 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial Bilbor

Bilbor

La ~20km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3200 mp

Lunca

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
/ lună
70.000 €
53.57 € / mp / lună

Casa din barne cu teren la Mures

Lunca

La ~20km distanță

4 camere
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3200 mp

Lunca

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
/ lună
70.000 €
53.57 € / mp / lună

Casa din barne cu teren la Mures

Lunca

La ~20km distanță

4 camere
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

FILM!Teren 7.800mp,fosta partie de schi,investi ...

Lunca

La ~20km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan la Munte cu vedere panoramica

Lacu Roșu

La ~30km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

80.000 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren intravilan 3512mp - Lacu Rosu / Cheile Bi ...

Lacu Roșu

La ~30km distanță

3.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan la Munte cu vedere panoramica

Lacu Roșu

La ~30km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

80.000 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren intravilan 3512mp - Lacu Rosu / Cheile Bi ...

Lacu Roșu

La ~30km distanță

3.512 mp teren