Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

10 luni în urmă
20

48.900 €
/ lună 24.45 € / mp / lună

FILM!2.000 mp teren in miracolul naturii autent ...

Șașvereș

La ~5km distanță

2 camere
2.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

80.000 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Teren intravilan construibil Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

200.000 €
/ lună 2,247.19 € / mp / lună

Teren intravilan 8900 mp-Sacadat-Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

89 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
/ lună 41.11 € / mp / lună

Sovata teren intravilan de vanzare

Central, Sovata

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

79.000 €
/ lună 79 € / mp / lună

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Livezeni - Inchiriere hala + birou - Str. Princ ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

152 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren de vanzare Sovata

Central, Sovata

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

405.760 €
/ lună 320 € / mp / lună

Teren cu potential investitional Sovata, zona L ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.268 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, container de inchiriat, Sovat ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

15 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

450.000 €
/ lună 418.22 € / mp / lună

Oportunitate rara de investitie teren in Sovata ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.076 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

21 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 4500 mp,cu casa vec ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.600 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Sovata

La ~5km distanță

16 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sovata Super Panorama

Central, Sovata

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

216.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand constructie+teren Sovata. / Variante imobi ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

34.900 €
/ lună 19.26 € / mp / lună

Teren 1812 mp, intravilan , Sovata, jud, Mures

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.812 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

89.000 €
/ lună
37.500 €
2,225.00 € / mp / lună

FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de L ...

Central, Sovata

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 37,500 € și 89.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

38 €
/ lună
49.500 €
0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Campul Cetatii langa Pastravar ...

Câmpu Cetății

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

90.000 €
/ lună 27.02 € / mp / lună

Teren intravilan 3.331 mp Campu Cetatii, jud. M ...

Eremitu

La ~20km distanță

3.331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Goagiu

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.500 €
/ lună
21.900 €
11.47 € / mp / lună

Teren 17 ari intravilan in Damieni nr. 1 zona l ...

Dămieni

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 84 mp, Miercurea Nira ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

383 €
/ lună 4.51 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru magazin, atelier sau ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

85 mp utili
Agenție

Ieri
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Clădire industrială – Hale – Miercurea Nirajulu ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

Agenție

9 luni în urmă
7

405 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez sp.comercial, de mag,alimentar,birou, ...

Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

81 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat proprietate industriala, hala de p ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

390 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare service de inch ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

422 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Spațiu comercial | Miercurea Nirajului

Est, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren 700mp in Miercurea Nirajului

Central, Miercurea Nirajului

La ~25km distanță

70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

40.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vanzare

Izvoare

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

4.800 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Cladire de birouri / clinica medicala / spatiu ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

La ~25km distanță

1.432 mp utili