Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan

Rugi

7.166 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20.172 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan!

Turcinești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

80 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Parcele intravilane construibile cu PUZ 525m - ...

Șișești, Târgu Jiu

La ~10km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

La ~10km distanță

2.750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in Preajba

Preajba Mare

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

La ~10km distanță

6.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 97.22 € / mp / lună

Hala metalica Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

216 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 34.62 € / mp / lună

Vinzare&Inchiriere cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

13 mp utili
17 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

672 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Inchirieri depozit -spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial, 200 euro ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

260 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriez spatiu comercial ultrace ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Spa?iu central de inchiriat

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.200 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Inchiriez hala de produc?ie

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

754 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Tg Jiu , str.Ciocarlau

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.200 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

ofer inchiriez sau vand hala

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Productie-Vanzare c ...

Artego, Târgu Jiu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ultracentral Targu ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~10km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cladire birouri .

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

360 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

768 €
/ lună 17.07 € / mp / lună

Preluare cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu parcare - Pietonal la groap ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

307 €
/ lună 15.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, situat in Targu-Jiu, ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren stradal de inchiriat Calea Severinului la ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

242 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Casa de inchiriat

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez etaj 1 Piata Mica

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

0 €
/ lună

Spatiu comercial 260 euro!Inchiriez spatiu come ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial nou Targu Jiu de la 3,5/mp zon ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

350 mp utili
10E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 75mpatrati

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1275 mp Turcinesti (Targu Jiu) ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.275 mp teren