Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

14.000 €
/ lună 35.90 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren intravilan Ranca

Baia de Fier

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier 15 euro / mp

Baia de Fier

1.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

26.450 €
/ lună
32.000 €
10 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Baia de Fier

2.645 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Polovragi

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Polovragi

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren plus casa

Polovragi

La ~5km distanță

4.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Polovragi 8547 mp

Polovragi

La ~5km distanță

8.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Polovragi

Polovragi

La ~5km distanță

8.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

672 €
/ lună

Inchiriez teren , constructii , utilaje in Nova ...

Novaci

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

59 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pascut de inchiriat

Pociovaliștea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

La ~15km distanță

3 camere
4.122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parteneriat pentru viitor

Vaideeni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp curent, asfalt, privel ...

Radoși

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial

Horezu

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Horezu 1200 metri sat Ramesti strada Magurii

Horezu

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

180.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan Maldaresti

Central, Horezu

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren pr constructie casa de vanzare

Central, Horezu

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere hala depozit

Albeni

La ~20km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat!

Poiana

La ~20km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

9.806 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Vind teren intravilan in Crasna gorj

Crasna

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Costesti Valcea

Costești

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

La ~25km distanță

6.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

32.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren la munte de vanzare

Ciungetu

La ~25km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~30km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren munte Bumbesti Jiu

Central, Bumbești-Jiu

La ~30km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietate intravilana 2.298 mp Malaia, jud. V ...

Malaia

La ~30km distanță

2.298 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

26.870 €
/ lună 25.00 € / mp / lună

Teren de construit, 1075 mp, pret atractiv

Malaia

La ~30km distanță

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Malaia

Malaia

La ~30km distanță

7.500 mp teren