Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

Teren intravilan-ideal amplasare/investitie pan ...

Mihai Bravu

10.883 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

10.000 €
/ lună
25 €
6.67 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,1500 mp(36.500 euro ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Branistari 1000m2, Desch ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comana

La ~5km distanță

2.270 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

La ~10km distanță

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

La ~10km distanță

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan- Varlaam

Varlaam

La ~10km distanță

1.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39 €
/ lună
70.200 €
0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.200 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15.500 €
/ lună
18.000 €
38.75 € / mp / lună

Loturi de teren(400-500 mp) de vanzare in zona ...

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

299 €
/ lună 3.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

105.000 €
/ lună 5.25 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan Agricol 2 Hectare

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Adunatii Copaceni 513 m2.

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

36 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

32 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

16.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan Copaceni, Ilfov

Copăceni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 42.96 € / mp / lună

Terenuri de vanzare - Ilfov, Copaceni

Copăceni

La ~15km distanță

582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Copaceni ilfov cu fundatie

Copăceni

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 16.000m,zona Copace ...

Copăceni

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan arabil

Copăceni

La ~15km distanță

2.256 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

30.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Teren intravila

Copăceni

La ~15km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Gostinari Giurgiu

Gostinari

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 10.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Plopșoru

La ~15km distanță

1.988 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~15km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

31.500 €
/ lună
32.500 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Berceni - Vidra / curent si ga ...

Vidra

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €
/ lună 196.08 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 332mp

Vidra

La ~15km distanță

255 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna vidra

Vidra

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună
999.000 €
25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~15km distanță

37.000 mp teren