Proprietăți unice: 42
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
3

0 €
/ lună

Teren intravilan industrial/comercial de inchir ...

Central, Giurgiu

80.000 mp teren
Agenție

Ieri
4

280.000 €
/ lună 91.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Zirom

Central, Giurgiu

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

1.100 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Piata Centrala ...

Central, Giurgiu

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
2

27.500 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in judetul Giurgiu

Central, Giurgiu

836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare-6.750 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

6.750 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
13

9.082 €
/ lună
7.506 €
6.21 € / mp / lună

Centru comercial Premiun / 2960mp // Giurgiu

Central, Giurgiu

1.463 mp utili
1.463 mp teren
3E
2011
Agenție

1 lună în urmă
1

2.167 €
/ lună
2.286 €
18.84 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, CENTRAL

Central, Giurgiu

115 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
6

20.561 €
/ lună
17.000 €
8.17 € / mp / lună

Spațiu comercial, Municipiul Giurgiu

Central, Giurgiu

2.517,44 mp utili
1.463 mp teren
4E
2011
Agenție

9 luni în urmă
2

48.750 €
/ lună 375 € / mp / lună

Spatiu comercial central - de închiriat

Central, Giurgiu

130 mp utili
1E
1990
Bancă

9 luni în urmă
2

5.248 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spațiu comercial 749,85 mp, GIURGIU

Central, Giurgiu

749,85 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

55.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Giurgiu

3.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

18 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Piata Centrala Giur ...

Central, Giurgiu

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.790 €
/ lună
1.890 €
15.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, CENTRAL

Central, Giurgiu

115 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

1.790 €
/ lună
1.890 €
15.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, CENTRAL

Central, Giurgiu

115 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 10.000 mp oras Giu ...

Central, Giurgiu

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

60.000 €
/ lună 12.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Strada Soimului

Central, Giurgiu

4.967 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 150 MP | ADIACENT MEGA IMAGE | ...

Central, Giurgiu

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Podul Ilfovatului-Buturugeni

Central, Giurgiu

2 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

27.500 €
/ lună 40.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m

Central, Giurgiu

687 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

1.150 €
/ lună 9.13 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL RENOVAT PRIMA INCHIRIERE IDEAL ...

Central, Giurgiu

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

46.176 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 888mp Dobreni, Varasti

Central, Giurgiu

888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

800 €
/ lună 13.79 € / mp / lună

Spatiu comercial Giurgiu Ultracentral

Central, Giurgiu

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri centru 125 mp

Central, Giurgiu

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Giurgiu Negru-Voda

Central, Giurgiu

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Giurgiu

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Giurgiu

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

294 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Giurgiu

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

295 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 16mp, Bld.Daciei ...

Central, Giurgiu

16 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de Inchiriat

Central, Giurgiu

70 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Giurgiu

Centrul Giurgiu este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității excelente și a atmosferei comerciale active. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 980 euro, cu oferte care încep de la 295 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 126 m², cu cele mai mari având 777 m² și cele mai mici de 57 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 31% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt de 1 cameră, reprezentând 8% din oferte.

Centrul Giurgiu oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Giurgiu!