Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

14.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand Teren - Zona Giurgiu - Schitu

Ghimpați

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa Com. Varasti Jud. Giur ...

Vărăști

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Gostinari Giurgiu

Gostinari

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 35.64 € / mp / lună

teren Dobreni Giurgiu proprietar

Dobreni

La ~5km distanță

505 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

96.615 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vand teren dobreni judetul giurgiu

Dobreni

La ~5km distanță

2.147 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

16.500 €
/ lună 50.61 € / mp / lună

Loc de casa in comuna Dobreni

Dobreni

La ~5km distanță

326 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DOUA TERENURI DOBRENI (5000+2410 mp) la doar 24 ...

Dobreni

La ~5km distanță

7.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.900 €
/ lună 49.80 € / mp / lună

teren de vanzare

Dobreni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

La ~10km distanță

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren 4500 mp de închiriat – Frumușani – Parcar ...

Frumușani

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Vanzare teren frumusani 2700 mp langa dn4. zona ...

Frumușani

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 66.03 € / mp / lună

Teren de vanzare - Sat Pasarea - Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

115.000 €
/ lună 66.32 € / mp / lună

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

La ~10km distanță

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 35.25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Frumușani

La ~10km distanță

851 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună
999.000 €
25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~10km distanță

37.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vidra intravilan Strada Campului suprafat ...

Vidra

La ~10km distanță

1.562 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat sau de vanzare

Vidra

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 67.87 € / mp / lună

Teren intravilan 442mp - proprietar

Vidra

La ~10km distanță

442 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Vidra tarla 7 12000 mp

Vidra

La ~10km distanță

12.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună 113.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Vidra

La ~10km distanță

794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Vand teren stradal

Vidra

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Loturi Vidra,acces din Bulevard!

Vidra

La ~10km distanță

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.597 €
/ lună 59 € / mp / lună

Vanzare teren Vidra

Vidra

La ~10km distanță

383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €
/ lună 196.08 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 332mp

Vidra

La ~10km distanță

255 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna vidra

Vidra

La ~10km distanță

500 mp teren