Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comana

2.270 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

La ~5km distanță

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

10.000 €
/ lună
25 €
6.67 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,1500 mp(36.500 euro ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Branistari 1000m2, Desch ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Gostinari Giurgiu

Gostinari

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

Teren intravilan-ideal amplasare/investitie pan ...

Mihai Bravu

La ~5km distanță

10.883 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

La ~10km distanță

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan- Varlaam

Varlaam

La ~10km distanță

1.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna vidra

Vidra

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună
999.000 €
25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~10km distanță

37.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

31.500 €
/ lună
32.500 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Berceni - Vidra / curent si ga ...

Vidra

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Vand teren stradal

Vidra

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună 113.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Vidra

La ~10km distanță

794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vidra intravilan Strada Campului suprafat ...

Vidra

La ~10km distanță

1.562 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Loturi Vidra,acces din Bulevard!

Vidra

La ~10km distanță

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €
/ lună 196.08 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 332mp

Vidra

La ~10km distanță

255 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 68.49 € / mp / lună

Teren la 15km de Bucuresti cu 2 case, fundatie, ...

Vidra

La ~10km distanță

365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Vidra tarla 7 12000 mp

Vidra

La ~10km distanță

12.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.597 €
/ lună 59 € / mp / lună

Vanzare teren Vidra

Vidra

La ~10km distanță

383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 67.87 € / mp / lună

Teren intravilan 442mp - proprietar

Vidra

La ~10km distanță

442 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat sau de vanzare

Vidra

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

24.900 €
/ lună 49.80 € / mp / lună

teren de vanzare

Dobreni

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

96.615 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vand teren dobreni judetul giurgiu

Dobreni

La ~10km distanță

2.147 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DOUA TERENURI DOBRENI (5000+2410 mp) la doar 24 ...

Dobreni

La ~10km distanță

7.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 35.64 € / mp / lună

teren Dobreni Giurgiu proprietar

Dobreni

La ~10km distanță

505 mp teren