Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
8

3.630 €
/ lună
3.000 €

HALA INDUSTRIALA 1300mp H9m-pod rulant 5T

Bălanu

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
15

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

GIURGIU | Hala 5.000 mp | Acces TIR | Parcare T ...

Semicentral, Giurgiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.250 €
/ lună

Teren Intravilan pentru Parc Fotovoltaic - 38,0 ...

Ghizdaru

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere / Superficie terenuri 9 si 5 ha Giur ...

Ghizdaru

La ~5km distanță

50.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

105.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren 6.000 mp de vanzare - deschidere la drum ...

Oncești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 50 mp

Tineretului, Giurgiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cetatea 2000mp

Cetatea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp - Balanoaia, jud. Giu ...

Cetatea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pt.maga ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

382 €
/ lună 15.28 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr punct de lucru , sediu soc ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

49.999 €
/ lună 1,785.68 € / mp / lună

Vand spatiu comercial. Inchiriez (4 posturi) 20 ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

3.458 €
/ lună 13 € / mp / lună

Cladire de birouri cu parcare privata 266 mp ut ...

Nord, Giurgiu

La ~5km distanță

266 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

145.000 €
/ lună
155.000 €
966.67 € / mp / lună

spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

294 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

295 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 16mp, Bld.Daciei ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

16 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

5.248 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spațiu comercial 749,85 mp, GIURGIU

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

749,85 mp
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 150 MP | ADIACENT MEGA IMAGE | ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale 3X1700mp. vanzare sau inchiriere-jud. Giur ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

449 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

71 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

17.000 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Municipiul Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

2.517 mp utili
1.463 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

205 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

2.110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

233 €
/ lună 6.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, bulevardul Mihai Vi ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

38 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 10.000 mp oras Giu ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu Birouri centru 125 mp

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

27.500 €
/ lună 40.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

46.176 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 888mp Dobreni, Varasti

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

888 mp teren