Proprietăți unice: 393
Proprietari: 205
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Locuri de casa de vanzare

Central, Tecuci

1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €
/ lună 28.02 € / mp / lună

Teren TOP 1400mp 18ml stradal Vanatori (Odaia M ...

Odaia Manolache

1.392 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

24.900 €
/ lună 95.04 € / mp / lună

24.900 euro, NEGOCIABIL, 262 mp, teren intravil ...

Micro 20, Galați

262 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
8

150.000 €
/ lună 63.99 € / mp / lună

Teren Centura Galati, str. Drumul Viilor, Supra ...

Central, Galați

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultimul leu, Galați

520 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri. 90m2- 100m2- 180m2

Central, Galați

70 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4310m2 Loc. Munteni deschidere ...

Munteni

4.310 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

55.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare teren in com Vanatori, Jud.Galati, s ...

Vânători

2 camere
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

16.990 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren de vanzare Com. Tepu

Țepu

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

43 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren-750 mp/ intravilan- Com.Vanatori, to ...

Vânători

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

28.000 €
/ lună 121.74 € / mp / lună

Vand teren in galati 28000

Central, Galați

230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL Tecuci - parter (viz ...

Tecuci

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan vasile alexandri

Vasile Alecsandri

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

560 €
/ lună
620 €
7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la Potcoava de Au ...

Central, Galați

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Odaia Manolache

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.000 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Movileni

Central, Galați

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial central / sala fitness / birou ...

Tecuci

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere complet renovat,

Central, Galați

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

1.336 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand inchiriez afacere la cheie service auto

Central, Galați

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere, hala 220 mp pe Drumul de centura!

Central, Galați

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

86 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez teren

Central, Galați

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tiglina 1

Țiglina 1, Galați

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu de inchiriere

Central, Galați

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

519 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Spa?iu depozit Tecuci

Central, Tecuci

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

de inchiriat hala 75mp - disponibil imediat

Central, Galați

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
/ lună 900 € / mp / lună

inchiriere vanzare cabinet.

Exterior Vest, Galați

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu Industrial Depozitare Calea ...

Central, Galați

655 mp utili