Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

22.000 €
/ lună 20.64 € / mp / lună

Vand teren Smardan sat Cismele

Smârdan

1.066 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan agricol irigabil zona Bra ...

Costi

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 1200 mp vie sat Costi

Costi

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren pentru casa sat Costi

Costi

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

La ~10km distanță

1.336 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €
/ lună 266.67 € / mp / lună

Teren de vanzare ( 450 m2 ) - zona micro 14

Micro 14, Galați

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

31.000 €
/ lună 31 € / mp / lună

Vand teren pentru casa in zona linistita

Vânători

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Cedez afacere la cheie

Siderurgiștilor, Galați

La ~10km distanță

22 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

750 €
/ lună
700 €
8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, 1 decembrie 1918 ( ...

Siderurgiștilor, Galați

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren in Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 7000 mp - strada Eroilor , Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

3.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultimul leu, Galați

La ~10km distanță

520 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez subsol

Ultimul leu, Galați

La ~10km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

vand spatiu comercial micro 20

Micro 20, Galați

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem birouri de 25mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Gala?i inchiriaz ...

Central, Galați

La ~10km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

La ~10km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

17 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Galați

La ~10km distanță

120 mp utili
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.000 €
/ lună 21.74 € / mp / lună

Inchirieri

Central, Galați

La ~10km distanță

460 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.735 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii de birouri pe Faleza Dunarii

Central, Galați

La ~10km distanță

415 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial vis-a-vis de Shoping City

Central, Galați

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spa?ii pentru hale de produc?ie, parcari auto, ...

Central, Galați

La ~10km distanță

6.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri. 90m2- 100m2- 180m2

Central, Galați

La ~10km distanță

70 mp utili
2020