Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

3.515 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
/ lună
135.000 €
21.65 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare 5.313 mp Odaia Mano ...

Odaia Manolache

5.313 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

31.500 €
/ lună 31.50 € / mp / lună

Vand teren Odaia Manolache,Vanatori

Odaia Manolache

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

19.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vand teren Com Vanatori, Odaia Manolache

Odaia Manolache

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €
/ lună 28.02 € / mp / lună

Teren TOP 1400mp 18ml stradal Vanatori (Odaia M ...

Odaia Manolache

1.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Odaia Manolache

4.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Tulucești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Terenuri Tulucesti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Vânători

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

43 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren-750 mp/ intravilan- Com.Vanatori, to ...

Vânători

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren extravilan cu posibilitate pentru Pa ...

Vânători

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

59.000 €
/ lună 73.75 € / mp / lună

Teren intravilan, acces la utilitati, Vanatori, ...

Vânători

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

55.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare teren in com Vanatori, Jud.Galati, s ...

Vânători

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
/ lună 114 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona Arcasilor | Str. Frasin ...

Vânători

La ~5km distanță

350 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sat Costi 13 mp negociabil

Vânători

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

De Vanzare Loturi 1000 mp Teren - Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

136.000 €
/ lună 39.17 € / mp / lună

Teren vanzare constructii case 3472 mp, deschid ...

Vânători

La ~5km distanță

3.472 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Arcasilor I Ga ...

Vânători

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

294 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Inchiriez hala dotata pentru servis auto

Vânători

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Oferta inchiriere hala/atelier auto cu birouri ...

Vânători

La ~5km distanță

1E
Agenție

6 zile în urmă
8

255.000 €
/ lună 34.98 € / mp / lună

Teren intravilan 7289mp, utilitati complete

Tătarca

La ~5km distanță

7.289 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

55.000 €
/ lună 26.93 € / mp / lună

Teren Tatarca, comuna Tulucesti 2.042 mp

Tătarca

La ~5km distanță

2.042 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.500 €
/ lună 32.46 € / mp / lună

Teren de vanzare ,724 mp - 32,5 euro mp Tatarca ...

Tătarca

La ~5km distanță

724 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

99.900 €
/ lună 59.71 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 1.673 mp Sat Costi, Zo ...

Costi

La ~10km distanță

1.673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

La ~10km distanță

575 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Vand teren 500mp, Sat Costi

Costi

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

La ~10km distanță

2.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
/ lună 41.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Galati Investitie strategic ...

Costi

La ~10km distanță

7.999 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

20.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren ideal pentru gospodaria ta, Sat Costi, Ju ...

Costi

La ~10km distanță

680 mp teren