Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

1.336 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~5km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €
/ lună 266.67 € / mp / lună

Teren de vanzare ( 450 m2 ) - zona micro 14

Micro 14, Galați

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

750 €
/ lună
700 €
8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, 1 decembrie 1918 ( ...

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

595 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Cedez afacere la cheie

Siderurgiștilor, Galați

La ~5km distanță

22 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
11

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spațiu Comercial 300 mp Demisol Str. Coșbuc ...

I. C. Frimu, Galați

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultimul leu, Galați

La ~5km distanță

520 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez subsol

Ultimul leu, Galați

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

133 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

inchiriez 2 spatii piata centrala

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

6.750 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentrală Galati, Iancu Fotea 38

Piața Centrală, Galați

La ~5km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Inchiriez cladire

Central, Galați

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

90.000 €
/ lună
92.000 €
180 € / mp / lună

Teren intravilan 620 mp Arcasilor | Anexa locui ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand inchiriez afacere la cheie service auto

Central, Galați

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

86 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez teren

Central, Galați

La ~5km distanță

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.000 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Movileni

Central, Galați

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren industrial

Central, Galați

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

1 €
/ lună

Clinica Oftalmologica, Galati, inchiriem sala d ...

Central, Galați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

380 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ! Strada Brailei

Exterior Vest, Galați

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Intravilan Filesti cu certificat urbanism const ...

Central, Galați

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

90.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare (600 m2) - zona Metro , Galati

Central, Galați

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu central Gala?i ideal birou cursuri lumin ...

Central, Galați

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere, hala 220 mp pe Drumul de centura!

Central, Galați

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Filesti 500m cu certificat de ...

Central, Galați

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cladire comerciala de inchiriat -926 mp utili + ...

Central, Galați

La ~5km distanță

926 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

115.000 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 MP Galati Aleea Teilor (Z ...

Central, Galați

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

105 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spa?iu comercial stradal

Central, Galați

La ~5km distanță

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu de inchiriere

Central, Galați

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Galați

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

de inchiriat hala 75mp - disponibil imediat

Central, Galați

La ~5km distanță

75 mp utili