Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

204.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in Urzicuta, Dolj

Urzicuța

157.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Teren 3300 mp Giurgita

Giurgița

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

1900m teren intravilan in satul Boureni la 7km ...

Boureni

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Agenție

Ieri
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Com. Bucovat si com. Malu Mare

Întorsura

La ~10km distanță

1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

8.000 €
/ lună 6.96 € / mp / lună

Teren si casa in Goicea-Dolj

Goicea

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2.626 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Vand teren Mun. Bailesti

Central, Băilești

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.300 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial zona centrala Bai ...

Ultracentral, Băilești

La ~15km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral in Mun. BAILESTi ...

Ultracentral, Băilești

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, depozitare productie

Central, Băilești

La ~15km distanță

3.584 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

12.000 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Central, Segarcea

La ~20km distanță

26.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 60.22 € / mp / lună

Teren intravilan, 822 mp, Podari

Central, Segarcea

La ~20km distanță

822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

384 €
/ lună
500 €
5.49 € / mp / lună

Spatiu Comercial Segarcea

Segarcea

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Segarcea pretabil orice

Segarcea

La ~20km distanță

54 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

155.000 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren 2500 mp Malu Mare, deschidere la drum asf ...

Galicea Mare

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren extravilan comuna Pielesti

Galicea Mare

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu deschidere la 2 strazi, 5000mp, zona S ...

Galicea Mare

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.500 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren extravilan Cosoveni 500-1500 mp

Galicea Mare

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7.639 €
/ lună 5.35 € / mp / lună

Teren intravilan Sat. Varvoru de Sus

Vârvor

La ~25km distanță

1.429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 24.01 € / mp / lună

Teren Dobromira , Virvoru de Jos

Vârvor

La ~25km distanță

812 mp teren
Agenție

Ieri
2

50.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren de vanzare, 900 mp, Drumul European Isaln ...

Izvoare

La ~25km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

68.500 €
/ lună 24.91 € / mp / lună

Teren 2750mp intravilan Profi Podari, 80m desch ...

Țuglui

La ~30km distanță

2.750 mp teren
3E