Proprietar
Proprietăți unice: 33
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.200 €
/ lună 21.62 € / mp / lună

Spatiu comercial Calea Bucuresti

Calea București, Craiova

148 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

1.100 €
/ lună 13.41 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 82mp de inchiriat in zona C ...

Calea București, Craiova

82 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Calea București, Craiova

147 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.