Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.200 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Hala industriala Bucovat, 800 mp, Acces TIR

Bucovăț, Craiova

800 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

32.000 €
/ lună 33.65 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 951 mp, Bucovat, s ...

Bucovăț, Craiova

951 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucovat 6900 m la 5 km de Craiova

Bucovăț, Craiova

6.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

64.800 €
/ lună 59.18 € / mp / lună

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.095 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.100 €
/ lună 50 € / mp / lună

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț

La ~5km distanță

502 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

98.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț

La ~5km distanță

2.450 mp teren
1E

Agenție

2 luni în urmă
8

329.500 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Teren intravilan investitie, urbanism rezidenti ...

Bucovăț

La ~5km distanță

16.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

31.320 €
/ lună 58 € / mp / lună

Terenuri Bucovat, cu gaz, apa, curent 58 euro/m ...

Bucovăț

La ~5km distanță

540 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Comision 0% - 2 terenuri de vanzare la intrare ...

Bucovăț

La ~5km distanță

580 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

8.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hale industriale, 4000 mp, zona Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

4.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
/ lună 43 € / mp / lună

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

216.720 €
/ lună 14.02 € / mp / lună

Teren intravilan, fara PUZ, 15458 mp, zona Buco ...

Bucovăț

La ~5km distanță

15.458 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.024 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Intravilan Bucovat, Sat Sarbatoarea

Bucovăț

La ~5km distanță

1.876 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Teren intravilan 9600 mp, Bucovat!

Bucovăț

La ~5km distanță

9.579 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

31.100 €
/ lună 50 € / mp / lună

Parcele teren cu utilitati - Bucovat - Comision ...

Bucovăț

La ~5km distanță

622 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
5

34.900 €
/ lună 65.60 € / mp / lună

AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILI ...

Bucovăț

La ~5km distanță

532 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan 2500 mp, Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

470.000 €
/ lună 50.13 € / mp / lună

Teren intravilan 9.375 mp in zona Hanul Rosu, d ...

Bucovăț

La ~5km distanță

9.375 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

99.900 €
/ lună 197.82 € / mp / lună

Teren intravilan, 505 mp, zona Eurocartier, Bre ...

Bucovăț

La ~5km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 74.07 € / mp / lună

Vand teren / parcele comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

405 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 45.05 € / mp / lună

Parcele Ieftine de vanzare la Bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren Intravilan langa padure - zona linistita, ...

Bucovăț

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

670.000 €
/ lună 57.76 € / mp / lună

Teren intravilan - 11.600 mp, Remetea-Mare

Bucovăț

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 21.27 € / mp / lună

Teren intravila, 1058/1058 mp, zona Isalnita

Bucovăț

La ~5km distanță

2.116 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

24.100 €
/ lună 44.88 € / mp / lună

Teren de duplex Bucovat - Optiune de luat in RA ...

Bucovăț

La ~5km distanță

537 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

61.810 €
/ lună 70 € / mp / lună

Bucovat - Teren intravilan - Su: 883mp - casa i ...

Bucovăț

La ~5km distanță

883 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

66.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren- BUCOVAT- 1100mp

Bucovăț

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

31.320 €
/ lună 58 € / mp / lună

Terenuri Bucovat, cu gaz, apa, curent 58 euro/m ...

Bucovăț

La ~5km distanță

540 mp teren
1E