Proprietăți unice: 26
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
10

6.001 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

SPATIU BIROURI , COMERCIAL, CLINICA 700MP CU PA ...

Brestei, Craiova

730 mp utili
2006
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, 120 mp, Cartier Brestei, Zona ...

Brestei, Craiova

120 mp utili
1E
2007
Agenție

5 luni în urmă
7

270 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de 20mp de închiriat în zona B ...

Brestei, Craiova

20 mp utili
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
7

2.000 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Hale industriale, 164mp, Brestei, zona cimitiru ...

Brestei, Craiova

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

901.550 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan brestei cimitirul dorobantiei

Brestei, Craiova

13.870 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

490.000 €
/ lună 2,139.74 € / mp / lună

Cladire birouri P + M 230 mp utili, 661 mp tere ...

Brestei, Craiova

229 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Parcele teren intravilan, 500 mp, zona Eurocart ...

Brestei, Craiova

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou, 50 mp, zona Brestei Ambasador

Brestei, Craiova

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial P+1, 150 mp, zona Facultatea d ...

Brestei, Craiova

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou, 50 mp, zona Brestei Ambasador

Brestei, Craiova

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 10 mp, zona Brestei

Brestei, Craiova

10 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

249.000 €
/ lună 220.35 € / mp / lună

Teren 1130 mp, zona Brestei

Brestei, Craiova

1.130 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

100.000 €
/ lună 157.23 € / mp / lună

Teren 636 mp , front 21 m , hala demolabila , z ...

Brestei, Craiova

636 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 55.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 900 mp, deschidere ...

Brestei, Craiova

893 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

153.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren intravilan 850 mp,zona Restaurant AMBASAD ...

Brestei, Craiova

850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

315.000 €
/ lună 75.96 € / mp / lună

Teren intravilan, 4147 mp, zona Brestei, pretab ...

Brestei, Craiova

4.147 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

360.000 €
/ lună 189.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1898 mp,zona Restaurant AMBASA ...

Brestei, Craiova

1.898 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

85.000 €
/ lună 126.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 671 mp, Brestei

Brestei, Craiova

671 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

1.700 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spatiu comercial 170 mp, zona Brestei

Brestei, Craiova

175 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

1.700 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spatiu comercial 170 mp, zona Brestei

Brestei, Craiova

220 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial parter situat in Brestei zona ...

Brestei, Craiova

100 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
13

2.150 €
/ lună 15.81 € / mp / lună

Spa?iu comercial parter bloc nou, 136 mp open s ...

Brestei, Craiova

136 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
12

1.750 €
/ lună 16.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial parter bloc nou, 109 mp open s ...

Brestei, Craiova

108 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.150 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, 150 mp, salon de infrumusetar ...

Brestei, Craiova

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună
900 €

Spatiu comercial - 120mp - etaj 1 - compartimen ...

Brestei, Craiova

120 mp utili
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 800 € și 900 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1.730 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu la cheie, productie, depozit, birouri, t ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
13

1.600 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu Comercial, P+2, 307mp, cartier 1 Mai, zo ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

307 mp utili
3E
2009
Agenție

5 luni în urmă
6

4.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 300 mp, zona 1 Mai

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

300 mp utili

Agenție

10 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, 1 Mai zona Stadion

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Brestei, Craiova

Brestei, un cartier din Craiova, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.150 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și ajung până la 2.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 130 m², cu cele mai mari având 560 m² și cele mai mici de 23 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 4 euro și 16 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 10% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.