Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

182.500 €
/ lună 39.00 € / mp / lună

Teren cu deschidere directa Centura de Sud Crai ...

Bâlta

4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună
10.500 €
5.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bâlta

2.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună
45.000 €
16 € / mp / lună

2500/5000mp teren intravilan Balta Verde com po ...

Bâlta

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 13.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Filiași

La ~5km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Filiasi

Central, Filiași

La ~5km distanță

921 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.800 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial Filia?i CENTRAL parter langa p ...

Ultracentral, Filiași

La ~5km distanță

178 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Filiași

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Inchiriez 85mp spatiu comercial la etaj

Filiași

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala 520mp pe un teren de 4800 mp la ie?ire din ...

Filiași

La ~5km distanță

4.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

1.600 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat central, Filia?i

Central, Filiași

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Filiași

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.800 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Spatiu comercial Filiasi CENTRAL parter langa p ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

178 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

115.000 €
/ lună 270.59 € / mp / lună

Vand casa batraneasca+teren 425 mp2 (deschidere ...

Central, Filiași

La ~5km distanță

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

210.000 €
/ lună 145.23 € / mp / lună

Hala Modernizata - Vanzare sau Inchiriere Zona ...

Filiași

La ~5km distanță

1.446 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de construit cu utilitati, aproape de ora ...

Răcarii de Jos

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Teren casa

Tatomirești

La ~10km distanță

1.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

5000 mp Scaesti Dolj

Scăești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

56.999 €
/ lună 12.65 € / mp / lună

Teren 4506 m2 Bradesti / stradal DE 70

Brădești

La ~15km distanță

4.506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan 6000 mp Gogosu Dolj

Gogoșița

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.500 €
/ lună 2.41 € / mp / lună

Teren extravilan si intravilan de vanzare total ...

Central, Turceni

La ~20km distanță

12.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pentru inchiriere

Groșerea

La ~20km distanță

75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

4.902 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Vand 1 hectar teren comuna Predesti, jud. Dolj, ...

Predești

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

236 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 60mp

Predești

La ~25km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

650 €
/ lună 17.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Strehaia

La ~25km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.000 €
/ lună
50.000 €
52.51 € / mp / lună

Teren Str. Republicii, STREHAIA

Central, Strehaia

La ~25km distanță

895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 41.27 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosesti

Mogoșești

La ~25km distanță

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

45 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand parcele de teren intravilan Isalnita/ crai ...

Ișalnița

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~25km distanță

855 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

26.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~25km distanță

400 mp teren