Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial central

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare - Localitatea Barcani

Barcani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.800 €
/ lună 38.66 € / mp / lună

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Brădet

La ~5km distanță

719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Vama Buzaului Jud Brasov ...

Buzăiel

La ~10km distanță

3.261 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Stavaresti

Vama Buzăului

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

70.000 €
/ lună 67.44 € / mp / lună

Vand teren in vama Buzaului JD BRASOV

Vama Buzăului

La ~10km distanță

1.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

79.410 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren 10.585 mp Vama Buzaului 800m Rezervatia Z ...

Vama Buzăului

La ~10km distanță

10.588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand Padure tanara Fag + Brad, zona Vama Buzaul ...

Dălghiu

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de Vanzare Vama Buzaului

Dălghiu

La ~10km distanță

12.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

117.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Vama Buzaului

Vama Buzăului

La ~10km distanță

4.716 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dobârlău

La ~15km distanță

1 camere
5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Dobârlău

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial Teliu

Teliu

La ~15km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Teren Industrial 9.335 mp Teliu, Bra? ...

Teliu

La ~15km distanță

9.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan

Băcel

La ~20km distanță

1.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Trei loturi de teren intravilan in Santionlunca

Sântionlunca

La ~20km distanță

3.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 35.87 € / mp / lună

Teren intravilan Reci jud Covasna proprietar

Reci

La ~20km distanță

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

200.000 €
/ lună 31.12 € / mp / lună

Teren intravilan

Comandău

La ~20km distanță

6.426 mp
6.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună

Inchiriez teren 3600 mp, Prejmer

Prejmer

La ~20km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

41 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Terenuri de vanzare cu PUZ, acces asfaltat in S ...

Stupinii Prejmerului

La ~20km distanță

727 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.598.400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren Strategic 32.5 Ha|Direct la Nod Autostrad ...

Prejmer

La ~20km distanță

324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Prejmer

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1.800.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan cu o suprafata mare.

Prejmer

La ~20km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Prejmer

Prejmer

La ~20km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

190.000 €
/ lună 44.99 € / mp / lună

Proprietar Vand Teren 4223 mp

Cărpiniș

La ~20km distanță

4.223 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan CARPINIS Tarlungeni

Cărpiniș

La ~20km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan, zona foarte linistita

Cărpiniș

La ~20km distanță

1.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cărpiniș

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 29.03 € / mp / lună

Proprietar vand Teren Tarlungeni/Izvor(accept s ...

Cărpiniș

La ~20km distanță

620 mp teren