Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

15.900 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Vadu, aproape de ma ...

Vadu

528 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

79.990 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Teren intravilan in Vadu, Corbu, cu dubla desch ...

Vadu

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.900 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Teren 1000 mp Vadu (Corbu) langa intravilan ide ...

Vadu

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vadu Corbu Teren superb 1000 mp investitie sau ...

Vadu

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren extravilan arabil, Vadu Corbu, Constanta

Vadu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vadu - Plaja Vadu, In apropiere de Cherha ...

Vadu

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren VADU intravilan

Vadu

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

250.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren extravilan Sacele ideal pentru silozuri, ...

Săcele

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Sacele (Jud Constanta) / 28km ...

Săcele

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren extravilan 5000 mp Corbu, cu deschidere p ...

Corbu

La ~10km distanță

5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez / Vand Teren Corbu 1800 mp la 500 m d ...

Corbu

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
/ lună 78.43 € / mp / lună

Teren intravilan 1020mp la faleza Malului Marii ...

Corbu

La ~10km distanță

1.020 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

120.000 €
/ lună 60.36 € / mp / lună

Teren 1.988 mp intravilan Corbu, Str. Lastunulu ...

Corbu

La ~10km distanță

1.988 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

53.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan Plaja Corbu | 1.064 mp | Ideal ...

Corbu

La ~10km distanță

1.064 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
/ lună
14.000 €
0.24 € / mp / lună

Loturi teren la intrarea in Corbu

Corbu

La ~10km distanță

250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

19.000 €
/ lună 34.23 € / mp / lună

Teren intravilan 555 mp in Corbu, ideal pentru ...

Corbu

La ~10km distanță

555 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 19,000 € și 20.000 €
Agenție

5 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Navodari -Corbu DJ226 15.000 mp Intravilan idea ...

Corbu

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

105.000 €
/ lună 44.12 € / mp / lună

Teren Intravilan 2380 mp Langa Lac, Corbu

Corbu

La ~10km distanță

2.380 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Vand teren plaja corbu

Corbu

La ~10km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Corbu Sat Vadu

Corbu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 62.76 € / mp / lună

Investitie lac Corbu

Corbu

La ~10km distanță

478 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

13.000 €
/ lună 30.23 € / mp / lună

Investitie corbu

Corbu

La ~10km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65.000 €
/ lună 56.18 € / mp / lună

Teren intravilan Corbu 1.157 mp, front stradal ...

Corbu

La ~10km distanță

1.157 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Corbu, Constanta

Corbu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan cu vedere la lac , Corbu , Con ...

Corbu

La ~10km distanță

1.652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

40.000 €
/ lună 75.76 € / mp / lună

Teren intravilan Corbu centru - Constanta 528 m ...

Corbu

La ~10km distanță

528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan cu priveliste panoramica la ma ...

Corbu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

98.000 €
/ lună 64.69 € / mp / lună

Teren de vanzare in Corbu de jos(Judetul Consta ...

Corbu

La ~10km distanță

1.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

19.998 €
/ lună 38.76 € / mp / lună

Teren CORBU 516 mp LOT 9 aproape de Plaja Corbu

Corbu

La ~10km distanță

516 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 59.06 € / mp / lună

Teren intravilan 700mp cu vedere la Mare,Corbu ...

Corbu

La ~10km distanță

508 mp teren