Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
4

480 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial in Poarta Alba

Poarta Albă

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

19.992 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren Poarta Alba 16800euro+tva

Poarta Albă

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan poarta alba

Poarta Albă

2 camere
271 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren cu structura de hala Poarta Alba Constant ...

Poarta Albă

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

93.000 €
/ lună 10.72 € / mp / lună

Teren intravilan, 9349 mp, direct acces DN3

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

8.677 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren intravilan cu constructie existenta Murfa ...

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

3 camere
780 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

2.201 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

MURFATLAR ( COD 02) - Spațiu Comercial de ...

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

320 mp utili
1E
2018

Agenție

1 lună în urmă
14

12.000 €
/ lună
9.990 €
25.53 € / mp / lună

Nazarcea - Calea Ovidiu oportunitate investitie

Nazarcea

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 18.49 € / mp / lună

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Nazarcea

La ~5km distanță

649 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 297.62 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta, Tomis Nord Ideal in ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

504 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

2.200 €
/ lună 9.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial 238 mp, Cladire Noua de Birour ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

238 mp utili
2017
Agenție

8 luni în urmă
2

5.453 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, in zona Tomis No ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

287 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.500 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Tomis Nord

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

232 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună
2.000.000 €
180 € / mp / lună

Vanzari terenuri in Constanta

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.080.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Tomis Nord D ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

1.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, ideal pentru fast-foo ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

75 mp utili
1E
2025
Agenție

Mai mult de un an
14

1.300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial 236mp zona Brotacei-Tomis Nord

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

234 mp utili
1E
2012
Agenție

Mai mult de un an
13

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Tomis Nord, spatii IDEAL BIROURI - 80 mp., fini ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 3
2022
Agenție

9 luni în urmă
4

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Tomis Nord - Centru comercial, spatiu 40 mp.

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

8.120 €
/ lună 9.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul Tom ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

876 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
15

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Tomis Nord, spatii IDEAL BIROURI - 80 mp., fini ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

80 mp utili
2022
Agenție

2 luni în urmă
6

680 €
/ lună 10 € / mp / lună

TOMIS NORD, spatiu comercial, 68 mp.

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

68 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

1.750 €
/ lună 7.48 € / mp / lună

Tomis Nord - Brotacei Spatiu Comercial 234 MP i ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

234 mp utili
2012
Agenție

2 luni în urmă
9

3.500 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, zona Tomis Nord

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.500 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Tomis nord - etaj 1- spatiu comercial 430 mp

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
19

2.662 €
/ lună
2.200 €
11.83 € / mp / lună

Tomis Nord, spatiu BIROURI, 225 mp., 2 locuri p ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

5 camere
225 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.040 €
/ lună
12.000 €
9.20 € / mp / lună

Cladire P+4 Tomis Nord campus

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

2.178 €
/ lună
1.800 €
16.88 € / mp / lună

Ideal cabinete medicale, 129 mp, parter, bloc n ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

129 mp utili
3E
2026
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

2.421 €
/ lună
2.001 €
8.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Brotacei

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

277,83 mp utili
3E
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
18

1.980 €
/ lună 20 € / mp / lună

Tomis Nord - spatiu comercial 113 mp., zona int ...

Tomis Nord, Constanța

La ~5km distanță

99 mp utili