Proprietar
Proprietăți unice: 64
Proprietari: 16
Agenție

2 luni în urmă
9

690.000 €
/ lună 548.05 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mamaia Nord cu Autorizatie

Nord, Mamaia

1.259 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
2

115.000 €
/ lună 145.57 € / mp / lună

Oportunitate de investitie | Teren la pret comp ...

Nord, Mamaia

790 mp teren
5E
Agenție

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Centru - Bd. Mamaia, spatiu birouri 160 mp.

Central, Mamaia

160 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

5.500 €
/ lună
6.472 €

Inchiriez 2 spatii comerciale Mamaia Nord D29 l ...

Nord, Mamaia

Agenție

2 luni în urmă
3

384.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Mamaia Nord strada M2 , supraf ...

Nord, Mamaia

2.560 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

200.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren intravilan Mamaia Sat cu autorizatie de c ...

Sud, Mamaia

500 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

750.000 €
/ lună 750 € / mp / lună

Teren Litoral Investitie Mamaia Nord

Nord, Mamaia

1.000 mp teren
6E
Agenție

3 luni în urmă
4

145.000 €
/ lună 193.33 € / mp / lună

Teren Intravilan | Mamaia-Sat | 750 Mp

Central, Mamaia

750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

4.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat- Mamaia Nord

Nord, Mamaia

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.100 €
/ lună 26.83 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 41 mp parter Mamaia Nord Str. ...

Nord, Mamaia

41 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

87.600 €
/ lună 192.53 € / mp / lună

Oferta in exclusivitate! Teren de 455mp de vanz ...

Central, Mamaia

455 mp teren
4E
Agenție

4 luni în urmă
3

180.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Mamaia 200 m de plaja zona Uzi ...

Nord, Mamaia

1.200 mp teren
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 200.000 €
Agenție

4 luni în urmă
5

76.000 €
/ lună 253.33 € / mp / lună

Teren intravilan 300mp | Hanul cu Peste | Comis ...

Nord, Mamaia

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 24.39 € / mp / lună

Inchiriez Predau afacere in turism

Nord, Mamaia

615 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

1.212.000 €
/ lună
1.247.005 €
404 € / mp / lună

Vedere directa Lac, Mamaia, pretabil proiect HO ...

Central, Mamaia

3.000 mp teren
4E
Agenție

6 luni în urmă
7

674.998 €
/ lună 340.74 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mamaia Nord - la 200 m de p ...

Nord, Mamaia

1.981 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand teren arabil Silistea 40 hc

Central, Mamaia

40.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

BIROU 65 MP, zona industriala Navodari, Constan ...

Central, Mamaia

65 mp utili
3E
Agenție

10 luni în urmă
4

520 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Mamaia Nord Strada D25 cu D24 ,teren intravilan ...

Nord, Mamaia

700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

750 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Teren 600 mp deschidere d24 Puz initiat si apro ...

Nord, Mamaia

600 mp teren
4E
Agenție

10 luni în urmă
9

660.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren pentru HALA 6.600 mp POD Navodari, Ecluza ...

Central, Mamaia

6.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

2.900 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL MAMAIA NORD PRIMA LINIE, VEDER ...

Mamaia

208 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand teren in Corbu 1 Ha cu vedere la mare

Mamaia

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

85.000 €
/ lună 212.50 € / mp / lună

Exclusivitate Vanzare Teren 400 mp. utilitati l ...

Nord, Mamaia

400 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 16.06 € / mp / lună

Prima linie la Mare doua spatii pentru inchiria ...

Mamaia

137 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Afacere La Cheie Pizzerie In Mamaia, La Doi Pas ...

Central, Mamaia

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

2.500 €
/ lună 192.31 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 13 mp MAMAIA -zona B ...

Nord, Mamaia

13 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

8.500 €
/ lună 53.13 € / mp / lună

Inchiriez RESTAURANT PUB Mamaia Zona Butoaie

Nord, Mamaia

160 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

5.500 €
/ lună
5.000 €
18.33 € / mp / lună

Oportunitate de investitie - Inchiriez vila in ...

Mamaia

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

16.000 €
/ lună 188.24 € / mp / lună

spatiu comercial Mamaia , summerland , 85 mp pl ...

Central, Mamaia

85 mp utili