Proprietăți unice: 28
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
3

20.328 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Hale inchiriere Avicola Cumpana - minim 200mp

Cumpăna

Agenție

20 ore în urmă
3

41.000 €
/ lună 106.77 € / mp / lună

Cumpana Teren 384 mp cu deschidere la 2 strazi ...

Cumpăna

384 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

320 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Cumpăna

56 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

43.500 €
/ lună 90.63 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Cumpana zona Betty ...

Cumpăna

480 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

85.000 €
/ lună 128.01 € / mp / lună

Cumpana,Teren Intravilan Construibil, Aproape d ...

Cumpăna

664 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

350 €
/ lună 19.44 € / mp / lună

Spatii Comerciale Moderne, Pretabile pentru Bir ...

Cumpăna

18,75 mp utili
2022
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

2.250 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Cumpana teren de inchiriat cu platforma betona ...

Cumpăna

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

46.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cumpana, Veterani - 459 mp

Cumpăna

460 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

67.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cumpana zona Movila

Cumpăna

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

40.000 €
/ lună 30.37 € / mp / lună

Teren intravilan

Cumpăna

1.317 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.000 €
/ lună 119.66 € / mp / lună

Teren intravilan Del Sole Cumpana

Cumpăna

351 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

160.000 €
/ lună 147.47 € / mp / lună

Vand teren intravilan Cumpana 1085 mp strada Pr ...

Cumpăna

1.085 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat sau de vanzare in ...

Cumpăna

500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €
/ lună 84.75 € / mp / lună

Teren Intravilan - Cumpana

Cumpăna

649 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

63.000 €
/ lună 122.33 € / mp / lună

Teren intravilan 515 m.p. zona rezidentiala Cum ...

Cumpăna

515 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

56.000 €
/ lună 69.91 € / mp / lună

TEREN INTRE CASE CU UTILITATI Intravilan 801 mp ...

Cumpăna

801 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

95.000 €
/ lună 79.17 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cumpana, Cumpana - 1200 mp

Cumpăna

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

55.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Teren de vanzare Cumpana, zona Dealu Spirii

Cumpăna

3.484 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Vanzari terenuri in Cumpana intravilan cu PUZ

Cumpăna

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

40.900 €
/ lună 81.80 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cumpana

Cumpăna

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

210.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Cumpana teren intravilan la intrare in Cumpana

Cumpăna

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

130.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cumpana

Cumpăna

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

1.300 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Cumpana Soseau ...

Cumpăna

186 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Cumpana/Constanta

Cumpăna

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

90 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Cumpana

Cumpăna

420 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

120.000 €
/ lună 103.45 € / mp / lună

Teren intravilan Cumpana zona Movila

Cumpăna

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
/ lună 99.60 € / mp / lună

Teren de vanzare Cumpana, Constanta,Str. Carol ...

Cumpăna

497 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

314 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Cumpăna

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

210.000 €
/ lună 210 € / mp / lună

Oportunitate Investitie: Teren 1000 mp in Zona ...

Lazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

133.000 €
/ lună 70.37 € / mp / lună

Teren intravilan 1.890 mp Lazu | Ideal dezvolta ...

Lazu

La ~5km distanță

1.890 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Cumpăna, Județul Constanța

Cumpăna, situată în apropierea litoralului Mării Negre, este o localitate în plină dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității sale și a comunității în expansiune. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 660 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și ajung până la 2.250 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 55 m², cu cele mai mici având 51 m² și cele mai mari ajungând până la 200 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale disponibile sunt cu 1 cameră, în timp ce nu există oferte pentru spații cu 2 sau 3+ camere.
  • Accesibilitate: 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce oferă oportunități pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 71 de zile, indicând o piață activă.

Cumpăna reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine amplasate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Cumpăna și nu rata cele mai noi oferte!