Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Tomis III, SPATIU COMERCIAL, trafic intens

Tomis III, Constanța

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

700 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Tomis III , spatii IDEAL BIROURI, 2 camere, cur ...

Tomis III, Constanța

55 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
27

900 €
/ lună 8.74 € / mp / lună

Tomis III , spatii IDEAL BIROURI, 103 mp. , LOC ...

Tomis III, Constanța

103 mp utili
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Complex D ...

Tomis III, Constanța

800 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

847 €
/ lună
700 €
13.03 € / mp / lună

Spatiu comercial- Vedere directa Bd. Tomis | Zo ...

Tomis III, Constanța

65,52 mp utili
10E
Agenție

4 luni în urmă
11

899 €
/ lună 12.84 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu Expunere Stradala - Soveja ...

Tomis III, Constanța

70 mp utili
1985
Agenție

4 luni în urmă
11

3.327 €
/ lună
2.750 €
19.12 € / mp / lună

Spatiu comercial 174 mp situat in Zona Tomis II ...

Tomis III, Constanța

174,18 mp utili
8E
2022
Agenție

5 luni în urmă
17

1.976 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Spațiu de inchiriat in Tomis 3

Tomis III, Constanța

130 mp utili
8E
Agenție

7 luni în urmă
10

500 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Exclusivitate - Tomis 3 - Str. Hașdeu, spa ...

Tomis III, Constanța

46,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

450 €
/ lună 26.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Tomis III, Constanța

17 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

900 €
/ lună 12.68 € / mp / lună

Tomis III, SPATIU COMERCIAL, 71 mp., zona trafi ...

Tomis III, Constanța

71 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

620 €
/ lună 9.12 € / mp / lună

Tomis III , spatii IDEAL BIROURI, 58 - 75 mp. , ...

Tomis III, Constanța

2 camere
68 mp
Parter
2023
Agenție

5 luni în urmă
4

6.200 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

CLADIRE BIROURI D+P+3 ET I 670 MP I ZONA TROCAD ...

Tomis III, Constanța

650 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 39.25 € / mp / lună

Inchiriere Spatii Comerciale Tomis 3 Center Val ...

Tomis III, Constanța

20 mp utili
20 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu activitati de infrumusetare

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
16

6.200 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Trocadero, S+P+2 ideal CLINICA/REPREZENTANTA/BI ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

520 mp utili
2E
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

479 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Spatiu birou 50 m2, Trocadero, cu toate utilita ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

50 mp utili

Agenție

11 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Trocadero

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

44 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Trocadero, spatiu birouri, 100 mp., etaj 1

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

477 €
/ lună 7.34 € / mp / lună

Spatiu comercial

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

125.000 €
/ lună 347.22 € / mp / lună

Teren Intravilan situat in zona Anadalchioi - C ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

759 €
/ lună 7.59 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu 100 mp, centrala cu gaz si aer condition ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
2016
Agenție

2 luni în urmă
7

451 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

TROCADERO Spatiu comercial parter de vila.

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

65,71 mp utili
2E
2003
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună
550 €
7.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat, zona Trocadero, ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

6.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

CLĂDIRE BIROURI D-P-3Et zona TROCADERO POPORULU ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

620 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

3.405 €
/ lună 34.05 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 100 MP I ZONA T ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

750 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Zona Trocadero , imobil 90 mp., IDEAL BIROURI, ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

420 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal Pretabil Coafoar Frize ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

35 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.260 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

70 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Tomis III, Constanța

Tomis III este un cartier din Constanța, cunoscut pentru accesibilitatea sa și apropierea de zone comerciale importante. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, având o piață dinamică pentru spații comerciale. Imoradar24.ro a analizat oferta disponibilă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și ajung până la 2.900 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mari având 174 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 16 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² pentru cele mai accesibile până la 200 euro/m² pentru proprietățile premium.
  • Terase și grădini: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 1.400 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 20% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.