Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren in cluj 200 euro

Sub Coastă

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare colonia

Tritenii de Jos

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 2000 3000 mp de la 12/mp

Viișoara

La ~5km distanță

16.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Câmpia Turzii

La ~10km distanță

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

246.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren industrial Turda-Campia Turzii

Central, Câmpia Turzii

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Se vinde/ inchiriaza teren intravilan in Campia ...

Câmpia Turzii

La ~10km distanță

12.982 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Câmpia Turzii

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

85.000 €
/ lună 75.69 € / mp / lună

Vand teren in Campia Turzii 1123 mp

Central, Câmpia Turzii

La ~10km distanță

1.123 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan in Campia Turzi langa Petrom

Central, Câmpia Turzii

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

392 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Piata Mica din Ca ...

Central, Câmpia Turzii

La ~10km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.167 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Câmpia Turzii

La ~10km distanță

91 mp utili
114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial, vad intens, vitrine, utilitat ...

Câmpia Turzii

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial - 53mp

Câmpia Turzii

La ~10km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

600.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand teren front 70m

Luna

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Luna de Sus

Luna

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan 1 h. 10000 m2. in com. Lu ...

Luna

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

98 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vindem teren industrial

Luna

La ~10km distanță

8.655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

2.800 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Luna de Sus

Luna

La ~10km distanță

463 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala si birouri

Luna

La ~10km distanță

3.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Soporul De Campie

Soporu de Câmpie

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

7 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in renovare

Central, Luduș

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13.700 €
/ lună
13.900 €
2.36 € / mp / lună

Teren 5.800mp extravilan Ludus/Rosiori

Roșiori

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere hale industriale Ludus

Luduș

La ~15km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loc de casa in sat Calarasi

Călărași

La ~15km distanță

1.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

28.000 €
/ lună
27.000 €
22.22 € / mp / lună

Vand teren intavilan

Călărași

La ~15km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

59.000 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Vand teren 3700 mp2, utilitati la 25 de metri, ...

Bogata

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

52.000 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Teren intravilan

Bogata

La ~15km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Teren de vanzare

Gheja

La ~15km distanță

70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

24.950 €
/ lună
25.522 €
19.19 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

288 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spati comerciale

Central, Turda

La ~15km distanță

36 mp utili