Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Soporul De Campie

Soporu de Câmpie

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
12

500.480 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren nucifer cu plantatie de aluni, sat Frata, ...

Berchieșu

La ~5km distanță

78.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

130.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren de vanzare Salicea

Crișeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Vand teren intravilan Com.Suatu

Suatu

La ~10km distanță

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
7

41.900 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 2.100 mp | Caianu

Căianu

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan Caianu/Cluj

Căianu

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.000 €
/ lună 2.76 € / mp / lună

Inchiriere Vanzare constructie, Comuna Mociu, j ...

Mociu

La ~10km distanță

362 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

18.200 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 520 mp, in Comuna Mociu

Mociu

La ~10km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

25.522 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

660.000 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Vand teren agricol Mihesu de Campie, Mures

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

700.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

415.000 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Teren intravilan Apahida/ acces asfaltat

Sub Coastă

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren in cluj 200 euro

Sub Coastă

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare colonia

Tritenii de Jos

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

2.735 €
/ lună
2.261 €
0.34 € / mp / lună

Inchiriere teren 8078mp Centura Muncii - OMV cu ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

8.078 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

2.500.000 €
/ lună 108.70 € / mp / lună

Teren intravilan Apahida, 23000 mp,cu hale de 1 ...

Sub Coastă

La ~15km distanță

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

17.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Vand teren agricol

Botoș

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE - teren extravilan Mociu 17400 mp

Chesău

La ~15km distanță

17.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cojocna

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu cf intre Cojocna si Iuriu de Camp ...

Cojocna

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

192 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

6.5 ha intravilan-Parc industrial/logistic . Po ...

Cămărașu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

191 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan 2ha si constr. ...

Cămărașu

La ~15km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sărmașu

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

27.393 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Licitatie Publica Teren Intravilan 9723 Mp Sarm ...

Sărmășel

La ~15km distanță

9.723 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

250.000 €
/ lună 21.93 € / mp / lună

Teren Parcelabil I 11400 MP I Corpadea

Corpadea

La ~15km distanță

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

52.500 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Vand casa batraneasca la 20km de Cluj+ 2400mp t ...

Corpadea

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 1000 mp.ptr. casa Corpadea/Apahida

Corpadea

La ~15km distanță

1.119 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

35.500 €
/ lună 23.67 € / mp / lună

Teren intravilan in Boju

Boju

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

800.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

COMISION 0%!!! Teren extravilan , 20000 mp, in ...

Viișoara

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

90.000 €
/ lună 104.90 € / mp / lună

Teren intravilan, oportunitate investitie, 860 ...

Viișoara

La ~15km distanță

858 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
20

12.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Logistica - Produ ...

Vest, Câmpia Turzii

La ~20km distanță