Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Micești

1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €
/ lună 32.14 € / mp / lună

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Micești

2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

120.000 €
/ lună 40.73 € / mp / lună

Refugiu autentic aproape de Cluj 2.946 mp teren ...

Micești

3 camere
2.946 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren zona lac Micesti | 10.000 Mp | langa lac ...

Micești

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

130.000 €
/ lună 44.13 € / mp / lună

Teren de vanzare, de 2946 mp si casa de 68 mp i ...

Micești

3 camere
2.946 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

148.000 €
/ lună 148 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan Salicea - Cluj cu Auto ...

Casele Micești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 166.22 € / mp / lună

Vand teren cu autorizatie de constructie Salice ...

Casele Micești

La ~5km distanță

752 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

290.000 €
/ lună 65.91 € / mp / lună

Teren 4400 mp, autorizatie, utilitati, zona Sal ...

Săliște

La ~5km distanță

4.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 72.75 € / mp / lună

VAND TEREN com. CHINTENI cu autorizatie casa

Săliște

La ~5km distanță

756 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

59.000 €
/ lună 45.74 € / mp / lună

Teren extravilan, 1290 mp, orientare Sud, veder ...

Comșești

La ~5km distanță

1.290 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

174.988 €
/ lună 40.32 € / mp / lună

Teren 4340 mp intravilan, cu casa veche, Tureni

Comșești

La ~5km distanță

3 camere
4.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan parcela 2000 mp

Comșești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000mp, Comsesti, Tureni

Comșești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
/ lună 61.49 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.057 mp Comsesti, com. Tureni ...

Comșești

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

145.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

Teren cu gradina si casa bonus, oportunitate un ...

Vâlcele

La ~5km distanță

2 camere
1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

128.800 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de vanzare- Valcele/Martinesti

Vâlcele

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

320.000 €
/ lună 74.42 € / mp / lună

Teren pentru hala industriala/ Valcele / DN E60

Vâlcele

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

145.600 €
/ lună 50.21 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat pe strada Nordului

Vâlcele

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan loc.Valcele

Vâlcele

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valcele

Mărtinești

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

99.000 €
/ lună 31.99 € / mp / lună

Teren de vanzare in Martinesti

Mărtinești

La ~5km distanță

3.095 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada nuci .5800mp

Mărtinești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

75.500 €
/ lună 46.95 € / mp / lună

Teren intravilan 1.608 mp Martinesti lac in fat ...

Mărtinești

La ~5km distanță

1.608 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

25.000 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

De vanzare Teren extravilan 3300mp - padure, lo ...

Ciurila

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

46.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Teren la liziera padurii Faget

Ciurila

La ~5km distanță

782 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 43.79 € / mp / lună

Teren de investitie 1256 mp

Ciurila

La ~5km distanță

1.256 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

18.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Oportunitate ! Teren intravilan, 1500 mp, sat L ...

Ciurila

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

175.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

De vanzare teren superb in Ciurila ~ 5000 mp de ...

Ciurila

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

42.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan, Lacurile din Ciurila

Ciurila

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

72.000 €
/ lună 102.86 € / mp / lună

Teren intravilan sat Ciurila 1000 m

Ciurila

La ~5km distanță

1.000 mp teren