Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
7

58.500 €
/ lună 11.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

2 camere
4.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

27.000 €
/ lună 14.06 € / mp / lună

PF vand teren intravilan Dabaca Cluj, 30km de C ...

Dăbâca

1.921 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

17.556 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Vand 1064 mp teren intravilan Barlea judetul Cl ...

Bârlea

La ~5km distanță

1.064 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5ha Borsa,jud.Cluj

Borșa

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

65.500 €
/ lună 2.85 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE - teren extravilan, 23 000 mp, Fe ...

Borșa

La ~5km distanță

23.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren pentru casa vacanta si cabane

Giula

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren ideal in comuna Borsa - Cluj

Ciumăfaia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada de pomi tineri

Aluniș

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

37.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000mp + 3000mp Extravilan | Z ...

Aluniș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

152.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren extravilan langa Halta Fundatura

Fundătura

La ~10km distanță

30.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 28.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1.478m2 in Fundatur ...

Fundătura

La ~10km distanță

1.478 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

599.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Comision %! Teren intravilan 22 400 mp, plan, s ...

Fundătura

La ~10km distanță

22.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 9700 mp, Fundatura

Fundătura

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

77.400 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Fundătura

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

577.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

De vanzare teren Fundatura 27500mp - intravilan

Fundătura

La ~10km distanță

27.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

7.000 €
/ lună 1.49 € / mp / lună

Teren Extravilan Impadurit Panticeu

Panticeu

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
/ lună 31.47 € / mp / lună

Teren de vanzare cu casuta A-frame

Vale

La ~10km distanță

1.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru cabana cu panorama superba in Vale ...

Vale

La ~10km distanță

9.452 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Plopi com. Valea Ierii

Vale

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

600.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

De vanzare 39 Ha teren Iclod

Iclod

La ~10km distanță

390.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

160.000 €
/ lună 55.08 € / mp / lună

Vand teren cu autorizatie de constructie Hala

Iclod

La ~10km distanță

2.905 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

195.000 €
/ lună 20.02 € / mp / lună

Teren intravilan pentru Hale in Iclod 9.741m2, ...

Iclod

La ~10km distanță

9.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

83.000 €
/ lună 59.29 € / mp / lună

Teren investitie Iclod 1400 mp ideal hala/depoz ...

Iclod

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

OCAZIE Teren de vanzare la oferta 6400 mp

Fodora

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

302.736 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 100 ari front 80 ml utilitati ...

Ghirolt

La ~10km distanță

12.614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Satu Lung, 11 km de Cluj Napoca

Satu Lung

La ~10km distanță

6.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Răscruci

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez teren 1500.mp Rascruci

Răscruci

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

403.179 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Răscruci

La ~10km distanță

19.199 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 27.23 € / mp / lună

Teren de vanzare construibil in localitatea ICL ...

Răscruci

La ~10km distanță

1.175 mp teren